Tēvs dēlam iedeva naudu un nosūtīja uz rotaļlietu veikalu. Drīz vien zēns iznāca ārā ar tukšām rokām un devās uz blakus esošo ielu

Pasaulē trūkst laipnības un līdzjūtības. Progresa un tehniskās revolūcijas laikā cilvēki ir pārstājuši domāt par kaut ko sev tuvu un saprotamu, emocionālie pārdzīvojumi ir aizgājuši otrajā plānā un vairs neliekas tik svarīgi. Bet viena zēna stāsts tomēr dod izpratni, ka nav nekā svarīgāka par cilvēka jūtām.

LASI VĒL: Sieviete atcēla kāzas, kad uzzināja kā viņas līgavainis ”audzina” viņas mīļos suņus

Kas dvēselei labpatīk:

Visi saprot, ka reālajā dzīvē cilvēki visā pasaulē, jebkurā pasaules malā, dzīvo pastāvīgā nevienlīdzībā. Visakūtāk nevienlīdzība ir jūtama materiālajā sfērā. Sadalījums vairāk vai mazāk pārtikušajos iedzīvotājos, tiek novērots jebkurā sabiedrībā. Arī šī stāsta varonis uzauga ļoti turīgā ģimenē, kur nekad nebija īpašas problēmas ar naudu. Tomēr šis zēns tika audzināts tā, ka viņš nebija ļoti izlutināts. Viņš gāja parastā skolā, ar vienlīdzīgiem noteikumiem draudzējās ar saviem vienaudžiem un nelielījās par savu vecāku materiālo stāvokli. Kārtējo reizi, kad tēvs gribēja iepriecināt savu dēlu, viņš iedeva viņam lielu summu naudas un nosūtīja uz rotaļlietu veikalu. Tētis teica, lai ņem visu, ko zēns vēlas. Jebkuram bērnam tie būtu īsti svētki.

Zēns skrēja pa milzīgo veikalu un lika grozā visu, kas piesaistīja viņa uzmanību. Vienā mirklī viņš varēja sev iegādāties jebko, ko viņš vēlas, bet pēkšņi zēns sāka likt visas preces atpakaļ plauktos un tad ātri izskrēja uz ielas.

LASI VĒL: Galkins parādīja slaido, 71 gadus veco, Pugačovu šauros džinsos

Laipnība pāri visam:

Mazais zēns skrēja, neatskatoties uz blakus esošo ielu, saspiežot dūrē visu savu naudu, ko viņam bija iedevis tēvs. Tad viņš apstājās uz ietves pie vietējā ubaga un visu naudu, kas viņam bija, ielika bezpajumtnieka kastē, kas bija domāta sīknaudai.

Kā paskaidroja zēns, viņam var nopirkt jebkuras rotaļlietas, kuras viņš vēlas. Varbūt ne visas rotaļlietas vienā dienā, bet viņam nekad nekas netrūks, kā šim vīrietim, kas ubago uz ielas. Būtu vairāk tādu cilvēku, kuri saprot, ka reizēm kādam šī nauda ir daudz vajadzīgāka, ​​nekā šobrīd tā ir nepieciešama jums. Citam, pat neliela summa var glābt dzīvību.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru