5 iemesli, kāpēc vīrs ir jānostāda augstāk par vecākiem

Mūsdienās daudzi nemaz neizprot laulības nozīmi un to, kā vispār tādas tiek veidotas. Viens no visizplatītākajiem laulību pārkāpumiem – līdzsvars starp vecākiem un savu dzīvesbiedru.

Sākumā jūs cenšaties uzturēt šīs attiecības vislabākajā kārtībā, taču ar gadiem paliek aizvien grūtāk. Ar laiku sākat izrādīt lielo uzticību saviem vecākiem, radot nevienlīdzīgu sadali sava vīra un vecāku starpā. Šāda nelīdzsvarotība ir ļoti neveselīga un var radīt nopietnus kaitējumus, tādēļ tāda nemaz nedrīkst būt. Vienīgais veids, kā salabot attiecības ar savu vīru un vecākiem – nostādīt savu vīru pirmajā plānā un paziņot par to saviem vecākiem. Lūk, kāpēc…

  1. Tas norāda uz jūsu mīlestību pret partneri un izrāda cieņu

Parasti tādas attiecības, kurās vīrs vai sieva ir nostādīti pirmajā vietā, ir daudz stabilākas un stiprākas nekā tās, kurās kāds no partneriem vēlas izdabāt vecākiem. Palūkojieties uz dzīvnieku pasauli: pieaugušie putni dodas prom no vecāku ligzdas, lai uzpītu savējo, bet lauvas atrod savas lauvenes un veido savu ģimeni. Tikai cilvēki no savām otrajām pusītēm mūk atpakaļ pie mammas un tēta. Īpaši šajā visā grēko sievietes. Bieži vien izveidojas sava veida koalīcija, kur no vienas puses ir sieva ar savu mammu, bet no otras – vīrs ar vīramāti (jo arī viņiem nepieciešams kaut kur rast atbalstu). Ja vīrs nespēj savu atbalstu rast pie sievas, tad noteikti veiks sānsoļus vai dosies atpakaļ pie savas mammas. Domājams, ka piekritīsiet – abi varianti izskatās gaužām skumji.

Šķir nākošo lapu un uzzini atlikušos iemeslus 


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *