Zodiaka zīmju reitings: no paškritiskiem līdz egoistiskiem

1.Svari

Svari aizraujas ar pilnību, kas noved pie nepārtrauktu paškritiku. Ārēji Svari izskatās līdzsvaroti un pievilcīgi, bet viņi ir tik stingri pret sevi, kt as var aiziet līdz absurdsam un traucēt viņu mierīgajai, harmoniskajai dzīvei.

2. Skorpions

Skorpions ir paškritisks, jo uzskata, ka pārējie izturas pret viņu kritiski. Dziļi sirdī Skorpions ir visjūtīgākā un uzticīgākā no visām Zodiaka zīmēm, un vēlas sajust atbildi uz savām jūtām. Lūk, kāpēc viņš kļūst paranoiķis un greizsirdīgs, kad atklāj, ka citi ir mīļāki vai vēlamāki, nekā viņš. Viņš cenšas nomaskēt savu nepārliecinātību ar humoru, tomēr pastāvīgi sajūt, ka ir nepietiekami labs.

3. Ūdensvīrs

Ūdensvīrs parasti izturas ļoti pārliecināti, bet tā ir tikai redzamā puse. Ūdensvīrs ir apķērīgs, un viņam piemīt iztēle, kā arī atjautīga domāšana. Šī kombinācija dara viņu jūtīgu pret pārējo cilvēku domām par viņu, un liek viņam justies liekam. Viņš visiem spēkiem cenšas iederēties sabiedrībā, un, kad tas neizdodas, Ūdensvīrs domā, ka ar viņu kaut kas nav kārtībā.

4. Mežāzis

Mežāzis ir prasīgs pret sevi, tāpēc viņam ir ērti pārliecības, skaidras priekšmeta izpratnes un viņa struktūras pasaulē. Mežāzis ir līdzīgs skolniekam skolā, kuram patīk ievērot visus noteikumus, jo tas sniedz viņam kārtības un rutīnas sajūtu dzīvē. Mežāzis bieži nonāk atkarīgās attiecībās tieši šī iemesla dēļ: viņš paļaujas, ka viņa partneris sniegs viņam pārliecību.

5. Jaunava

Jaunavai ir paranoiska un analītiska domāšana, tāpēc viņa bieži vaino sevi neveiksmēs un meklē sevī trūkumus. Viņa cenšas noteikt, kāpēc viņa neatbilst savam izdomātajam ideālam, kāpēc neizmanto visu savu potenciālu, kāpēc neuzņēmās vēl vienu projektu darbā utt.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru