Zodiaka zīmju reitings: cik brutāli viņi jūs pametīs?

  1. Auns

Ja lieta nonāk līdz šķiršanām, tad Auni ir ļoti izlēmīgi. Mīlestība pret viņiem ir fantastiska pieredze. Tā ātri ielaužas jūsu dzīvē, norauj jūs no kājām, kā spēcīga vētra, un tajā brīdī jūs jau saprotat, ka esat iemīlējušies. Taču, līdzko viņu jūtas pret jums mainīsies, viņi neminstinoties pametīs jūs. Auni aizies tik pat ātri, cik atnāca. Taču esiet pārliecināti par to, ka viņu mīlestība bija patiesa pat tad, ja tā nebija ilga.

  1. Ūdensvīrs

Kad Ūdensvīrs nolems ar jums izšķirties, jūs uzdosiet sev jautājumu, vai jūs vispār bijāt kopā. Viņi spēj to darīt ļoti vienaldzīgā veidā, koncentrējoties uz faktiem, nevis emocijām, šādi pastāstot jums šķiršanās iemeslu. Kad jūs skatāties viņu tukšajās acīs un redzat viņu vienaldzīgo masku, jūsu sirds teju lūst uz pusēm, zinot, ka esat zaudējuši viņus uz mūžiem.

  1. Jaunava

Jaunavas ļoti labi spēj aizsargāt savu sirdi. Viņām ir nepieciešams laiks, lai varētu atklāties un uzticēties savam partnerim, pirms veidot attiecības. Taču, ja runa ir par attiecību pārtraukšanu, Jaunavas neiegulda teju nekādas pūles. Viņām nepieciešams, lai jūs nāktu pretī ar kompromisu un saprastu viņas. Gadījumā, ja jums tas neizdodas, Jaunavām nebūs žēl jūs pamest.

  1. Mežāzis

Kad attiecības jau ir noplukušas līdz pēdējam, Mežāža uzskatus nespēs mainīt nekas. Jūs varat lūgties, lai viņi sniedz jums otro iespēju, ka jūs nevarat bez viņa dzīvot, taču visas jūsu lūgšanas paliks bez ievērības. Mežāzis joprojām rūpēsies par jums, būs maigs, taču vairs nepārliecināms. Viņi centīsies saprātīgā un mierīgā veidā pasniegt jums to, ka šīs attiecības nekas vairs nevarēs glābt.

  1. Strēlnieks

Līdzko jūs kārtīgi iepazīsiet Strēlnieku, jums noteikti būs ļoti interesanti uzzināt, cik ilgi šīs attiecības ilgs, jo viņi ir pārāk mežonīgi un spontāni, lai pieķertos kādam uz ilgāku laiku. Līdzko viņi sastapsies ar kaut kādām grūtībām, viņi neminstinoties aizies no jums.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

  • <cite class="fn">Reinis</cite>

    Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā. Savu laimīgo Ziemassvētku loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/NdqjC4 saņem papildus biļeti bez maksas un sāc Jaunu dzīvi ar Jauno gadu!

Pievienot komentāru