Zodiaka zīme un gripa. Kura cieš klusējot, bet kurai vajag mediķu brigādi?

00000Zinot katras zodiaka zīmes pārstāvju īpatnības, ir daudz vienkāršāk tikt galā ne tikai pašam ar savām kaitēm, bet arī vieglāk saprast sasirgušo tuvinieku kaprīzes.

Auns
Jebkuru vīrusu parasti saķer straujāk nekā pārējo zodiaka zīmju pārstāvji. Slimības gaita viņiem parasti mēdz būt diezgan krasa – ar augstu ķermeņa temperatūru. Taču, pateicoties savai izturībai un pozitīvajam noskaņojumam, Auni visai ātri ar to tiek galā. Taču ir viens mīnuss – Auni ir ļoti kustīgi, tāpēc viņus ir grūti pierunāt ievērot gultas režīmu. Ja nu tomēr izdodas, viņi tik un tā atradīs desmitiem pamatotu un nepamatotu iemeslu, lai šo piespiedu atrašanos horizontālā stāvoklī varētu neievērot.

Vērsis
Atšķirībā no sava zodiakālā kaimiņa Vērsis, sajuties nevesels, tūlīt pat lien zem segas. Ārsta norādījumus viņš uztver ļoti nopietni un godprātīgi tos arī ievēro: burtiski pēc pulksteņa dzer zāles, taisa inhalācijas, skalo kaklu. Ja ieilgusī slimošana sāk apdraudēt maciņa turpmāko saturu, Vērši, lai tikai agrāk vārētu atsākt strādāt, ir gatavi nekavējoties ķerties pie pašām konstruktīvākajām ārstēšanas metodēm.

Dvīņi
Gripas gadījumā savas vieglprātīgās attieksmes dēļ jau pašā slimības sākumposmā ātri iemanto sarežģījumus: akūtu bronhītu vai pat plaušu karsoni. Neraugoties uz visiem ierobežojumiem, šīs zīmes pārstāvji, klepojot un šķaudot uz visām pusēm, nepārtraukti tiecas pēc verbāliem kontaktiem, un diez vai tuviniekiem izdosies izvairīties no saskarsmes ar vīrusu.

Vēzis
Vēzis sava aizdomīguma un paaugstinātās jutības dēļ var saslimt tikai no tā, ka apkārtējie apspriež, kā un cik nopietni viņi slimojuši ar gripu. Ja Vēzis tiešām saslimst, viņš kļūst nomākts. Šo drūmumu var kliedēt, tikai pasniedzot gultā kādu no viņa mīļākajiem ēdieniem, ieslēdzot vieglu mierīgu mūziku un pieklusinot gaismu. Lai pieveiktu slimību, šīs zīmes pārstāvjiem ļoti nepieciešams tuvinieku morāls atbalsts.

Lauva
Lauvas zīmē dzimušie parasti ir ļoti norūpējušies par gaidāmās epidēmijas profilaksi un absolūti nevēlas, lai slimība tos pārsteigtu nesagatavotus. Lauva nevēlas būt vājš un bezpalīdzīgs. Ja vīrusam tomēr izdodas viņu piespiest ieslēgties četrās sienās, Lauva turas, kā jau visu zvēru valdniekam pienākas – lepni, bet bez dramatisma elementiem: “Nelaikā esmu saslimis, cik slikti, ka nākas atlikt darbus!”

Jaunava
Jaunavas zīmē dzimušie ar gripu cīnās diezgan pašaizliedzīgi un ļoti centīgi (reizēm pat pārāk) izpilda visus ārsta norādījumus. Slimības laikā Jaunava strikti seko režīmam un cenšas ievērot diētu. Vairumā gadījumu šīs zīmes pārstāvji tomēr priekšroku dod homeopātijai un ārstniecības augiem. Turklāt Jaunavai nebūs par grūtu vērsties pie kāda cita speciālista, ja ar pirmā ārsta ieteikumiem to vai citu iemeslu dēļ nebūs apmierināta.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru