Zinātnieki šokā par 9.klases meiteņu eksperimentu ar Wi-fFi. Lūk, kāpēc!

Pētniekus no Anglijas, Holandes un Zviedrijas pārsteidza parastu skolnieču veiktais interesantais eksperiments. To veica piecas 9.klases skolnieces no Jitlandes pussalas Dānijā.

Gatavojoties visparastākajai bioloģijas stundai, skolniecēm izdevās veikt atklājumu, kuram uzmanību pievērsa gan starptautiskās apvienības un dažādi uzņēmumi, gan biologi un radiologi.

LASI VĒL: Wi-Fi: klusējošais slepkava, kas lēnām mūs nogalina

Pašas meitenes bija patīkami pārsteigtas, ka pēkšņi ieguvušas pasaules slavu un atzinību.

“Tas ir kaut kas vienreizējs un elpu aizraujošs!” tā mums stāsta viena no piecām meitenēm – Lia Nīlsena.

“Tas ir kaut kas fantastisks un neparasts! Šis viss atšķiras no ikdienā piedzīvojamā!” piebilst Matilde Nīlsena, kas arī bija viena no piecām meitenēm.

Šis devītklasnieču eksperiments pilnībā izmainīja mācību dienas gaitu.

“Mēs sapratām, ka stundās ļoti bieži nesanāk koncentrēties, jo mūsu uzmanību novērš viedierīces. Bijām dzirdējušas, ka šādā veidā iespējams iedzīvoties arī miega traucējumos,” tā mums skaidro Lia Nīlsena.

Lūk, kāda ir šī eksperimenta būtība:

Meitenes paņēma 400 kressalātu sēklu un sadalīja tās pa 12 šķīvjiem. Sešus no šiem 12 šķīvjiem viņas nolika divās atsevišķās telpās, kurās ir vienāda gaisa temperatūra. Pilnīgi visi šķīvji pētījuma laikā tika nodrošināti ar vienādu ūdens daudzumu visu 12 dienu garumā (tik ilgs bija pētījums).

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

Pievienot komentāru