“Visi konti bija tukši.” Kašers pazaudējis visus savus ietaupījumus

Mākslinieks un uzņēmējs Kaspars Blūms-Blūmanis Miņins šovā “Slavenības. Bez filtra” pastāstīja, ka šogad pazaudējis visu savu naudu.

“Man visi konti bija tukši. Tā, ka vispār bija vienkārši čau. Tas notika tāpēc, ka man ļoti daudzi cilvēki palika parādā. Ja man ir palikuši tikai desmit tūkstoši, man reāli sākas panika, jo saprotu, ka kaut ko jāsāk darīt. Ja tuvojas pieciem tūkstošiem, tad jau ak dievs. Bet tad, kad man bija zem tūkstoša, reāli sēdēju un skatījos vienā punktā, domāju, kur es ko varu dabūt. Beigās bija tā, ka man bija palikuši pāris simti,” saka Kašers.

Kašers skaidro, ka piedzīvojis finanšu krīzi, jo uzticējies cilvēkiem, kurus sākotnēji uzskatījis par saviem draugiem: “Šie cilvēki man palika parādā diezgan lielu naudu. Man ir arī noslēgts līgums, bet maksāts netiek. Šobrīd tas tiek risināts, bet es nezinu, kāds būs tas gala rezultāts. Dabūšu atpakaļ šo te naudu vai nedabūšu. [..]

Cilvēks, kurš man daudz, daudz dzīvē ir palīdzējis, tagad vienkārši iegāza.

Tas notika tieši tajā laikā, kad man ar Jāni bija jāadaptējas šai te jaunajai situācijai. Viņš ir ne tikai liels cilvēks Latvijā, bet gan visās Baltijas valstīs. Viņam ir nauda, bet viņš principa pēc neatdod, jo notika viena situācija, kurā es gan neko sliktu neizdarīju. Ko man darīt? Neko. Tā nav maza summa, bet gan liela. Ļoti liela.”

Kaspars ļoti pārdzīvo, ka vīram Jānim kopā ar viņu jāpārdzīvo visi šie “sū**”, jo mīļotais, viņaprāt, ir pelnījis pēckāzu medusmēneša sajūtu, mieru un mīlestību, nevis kulties ārā no nepatikšanām.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru