Vīriešu viedoklis: 10 iemesli, kāpēc labāk dēls nekā meita

Neklausies tajos, kuri runā, ka meitenes ir labākas par zēniem! Un jo vairāk tiem, kuri runā muļķības, ka jebkuri bērni ir labi!

Lēmums, kādu bērnu radīt (vai nopirkt) – puisīti vai meitenīti – var kļūt par vissvarīgāko tavā dzīvē. Bet, pateicoties mums, tu noteikti nenošausi greizi! Bet, ja tu kaut kam nepiekrīti, tad mums ir alternatīvs piedāvājums!

I

Augošs dēls daudzās lietās atkārto tēva ceļu, tikai šī ir uzlabotā versija. Tu varēsi dot viņam skatīties tās pašas filmas, ar kurām tu uzaugi, dot lasīt tās pašas grāmatas, pat atrast bēniņos iekrāmēto vācu 16 milimetru dzelzceļu. Meita neatsauksies tavam aizraujošajam stāstam par to, kā tu pirmo reizi skatījies “Komando”, un par to, cik briesmīgs tika attēlots Ktulha padomju laika mācību grāmatās.

II

Tu vari gūt baudu no tā, kur pats jau esi pārāk vecs, bet dēls ir tieši laikā! Nav laika spēlēt Fallout 6, un arī rokas vairs nav tās? Neskumsti, nopērc spēli, lai spēlē dēls! Tu novēro procesu, dod padomus, gūsti iespaidus. It kā pats būtu spēlējis, tikai no noguruma ne vēsts!

III

Kad dēls paaugsies, un viņam jau neprasīs pasi, viņu var sūtīt uz visatbildīgākajām misijām – piemēram, nopirkt alu, kamēr jūs ar draugiem klausāties himnu pirms futbola mača sākuma. Lūk, pamēģini aizsūtīt meitu pēc alus – tas ir neticami sarežģīts triks, pat palūgt ir neērti. Un, cik gan daudz alu meitiņa var atnest?

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru