Viņš atvēra bijušās sievas ledusskapi. Redzētais, lika viņa sirdij nodrebēt

Šķiršanās – sarežģīts process. It sevišķi, ja vecāki cenšas „dalīt” bērnu. Visi tādi kari traumē ne tikai vecākus, bet arī bērna psihi. Protams, ideāli, ja bijušie vīrs un sieva saglabā labās attiecības.

Šis vīrietis padalījās ar savu pieredzi Facebook lappusēs. Viņa vārdi izraisa apbrīnu un ir lielisks piemērs visiem, kas vairs nedzīvo ar savu ģimeni.

Kādu dienu, pie viņa vērsās bijusī sieva. Viņa lūdza nopirkt bērnam zāles. Jaunais vīrietis nekavējoties izpildīja lūgumu un atbrauca uz mājām pie bijušās sievas. Bet kad viņš atvēra ledusskapja durvis, lai ieliktu tur nopirkto, viņa sirds nodrebēja.

Ledusskapis bija pilnīgi tukšs. Tur atradās tikai bērna pārtika un pudele ūdens. Nekavējoties vīrietis metās risināt šo problēmu.

Tas viņam neradija grūtības, aiziet uz lielveikalu un sapirkt pārtiku.

Vēlāk viņš savā Facebook profilā ierakstīja ko svarīgu. Viņš vēlējās motivēt cilvēkus, kuri pārdzīvojuši šķiršanos, izdarīt ko labu saviem tuviniekiem.

„Mana bijusī sieva – īsts darba rūķis. Viņai nemēdz būt vieglas dienas. Vēl viņa ir – lieliska mamma, kura vienmēr rūpējas par mūsu meitiņu. Viņa pati maksā dzīvokļa īri, komunālos maksājumus: elektrību, ūdeni, telefonu utt.

Šodien viņa palūdza man nopirkt zāles mūsu mazulei. Es to izdarīju. Nekavējoties. Es nolēmu pārliecināties, vai ledusskapī ir ēdiens, lai pietiktu nākošai nedēļai. Tas, ka mēs neesam kopā, nenozīmē, ka man ir vienaldzīgs viņas liktenis.

Ja ir labi viņai, labi ir arī manai meitai. Un man tā ir milzīga laime. Rūpēties tikai par bēru – tas nav pareizi, tiem, kas sauc sevi par tēvu. Pilnīgi noteikti, mēs esam atbildīgi arī par sava bērna māti”

Šā jaunā vīrieša žests ir milzīgs! Mazulītei paveicies, ka viņai ir TĀDS tētis!

Avots: marketium.ru


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • 2 komentāri

    1. viena tāda
    2. Zuma

    Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *