Viņas dēls negribēja doties uz savu pirmo skolas dienu. Tad mamma paņēma flomāsteru un iedvesmoja ne tikai savu dēlu, bet arī daudzus citus vecākus

Kāda trīs bērnu māte ieguva popularitāti sociālajos tīklos, jo ļoti oriģinālā un aizkustinošā veidā iedvesmoja savu dēlu viņa pirmajai skolas dienai. Viņa uzdāvināja dēlam virtuālu apskāvienu.

Luīze Maleta, 30, no Ipsvičas bija dikti saraizējusies par savu dēlu. Maksam pašam vajadzēja tikt galā ar savu pirmo skolas dienu, tādēļ viņa uzzīmēja sev un dēlam uz rokas sirsniņu un pastāstīja, ka uzspiežot uz tās, viņi var viens otram sūtīt apskāvienus.

Tā kā viņas plāns lieliski nostrādāja, viņa dalījās ar savu izgudrojumu savā Facebook profilā, kur viņas posts vienā rāvienā ieguva popularitāti. Vecāki uzslavēja māmiņu par viņas vienkāršo, taču mīļo ideju.

Luīze uzrakstīja: “Tātad, manam mazajam šodien bija pirmā skolas diena. Viņam veiksmīgi izdevās pat nosēdēt vairākas mācību stundas.”

Luīze Maleta dalījās ar savu ideju “podziņa apskāvienam” savā Facebook lapā, kur vienā rāvienā tas aplidoja teju visu internetu. Vecāki Luīzi slavēja par radošu un mīļu pieeju pret savu bērnu un viņa problēmu.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru