Veikaliem atveroties pusnaktī, fani steidzas iegādāties Nintendo Switch 2

Nintendo Switch 2 ir izlaists visā pasaulē, un veikali tika atvērti pusnaktī, lai fani varētu dabūt rokās ilgi gaidīto konsoli, tiklīdz tā kļuva pieejama.

Dažos veikalos ir pieejamas ierīces, ko var iegādāties no plaukta, taču vairumā gadījumu klienti ir iegādājušies iepriekš pasūtītās konsoles, savukārt Apvienotās Karalistes mazumtirgotājs Currys to nodēvēja par “lielāko spēļu priekšpasūtījumu jebkad”.

ASV Nintendo aprīlī uz īsu brīdi apstādināja Switch 2 priekšpasūtījumus, jo bija bažas par tarifiem, un pēc dažām nedēļām tie tika atsākti. Taču šķiet, ka tas nav atbaidījis fanus, veidojot rindas pie veikaliem visā pasaulē.

Neskatoties uz sākotnējo satraukumu, joprojām ir jautājumi par to, vai Switch 2 atbildīs tā priekšgājēja panākumiem – trešā vislabāk pārdotā konsole vēsturē – daļēji tā augsto spēļu cenu dēļ.

Visaugstākā līmeņa spēles Mario Kart World fiziskā kopija ir par 88.98 eiro dārgāka nekā parastais Switch. Sākotnējais Nintendo Switch kopš tā izlaišanas 2017. gadā ir mainījis vairāk nekā 150 miljonus vienību.

Attiecībā uz Nintendo Switch 2 ir vērojamas izmaiņas uzņēmuma stratēģijā – agrāk tā jaunajām ierīcēm tika piešķirts pilnīgi jauns nosaukums.

“Šī ir pirmā reize, kad Nintendo ir izlaidusi tiešu turpinājumu,” BBC sacīja GamesRadar+ zīmola direktors Sems Loveridžs.

“Tas ir skaidrs piedāvājums patērētājiem — viņi precīzi zina, ko viņi saņem no šīs konsoles, ja ir iepazinušies ar sākotnējo Switch.”

Tāpat kā tā priekštecis, tā ir “hibrīda” konsole — rokas ierīce, kuru var arī pievienot televizoram, lai atskaņotu uz lielā ekrāna. Taču tai ir lielāks un spilgtāks ekrāns, kā arī daudz vairāk jaudas un atmiņas.

“Šī jaudīgākā konsole piedāvā daudz iespēju trešo pušu spēļu izdevējiem, iesaistot Nintendo tiešākā konkurencē ar Sony un Microsoft,” sacīja Keitija Holta, Ampere Analysis vecākā spēļu nozares pētījumu analītiķe.

Un fani var sagaidīt vairāk no trešo pušu spēlēm, jo arī ​​konsole attīstās. Nintendo vecākais direktors Takuhiro Dohta norādīja, ka spēles kļūs vēl labākas.

“Izstrādātājiem turpinot attīstīties, viņi sāk saprast, kā tas darbojas un uz ko tie spēj, tāpēc es domāju, ka mēs varam sagaidīt uzlabojumus ne tikai grafikā, bet arī spēlē.”

 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru