Trīs vārdi, kuri liks vīrietim vēl vairāk tevī iemīlēties…

Mīlestība. Tā ir pacietīga. Laba. Arī sarežģīta. It īpaši sievietei, kura kādu laiku nav ar nevienu tikusies:  mīlestība nav cilvēkiem ar vājiem nerviem. 

Tomēr lai liktu vīrietim sevī iemīlēties vēl vairāk, nav sevi jāpārveido, nav jāmaina sava iekšējā pārliecība vai jālasa visas grāmatas par savaldzināšanu.

Tu vari palīdzēt viņam iemīlēties sevī vēl vairāk vienkāršā veidā – viss slēpjas trīs vārdos. Tie nav tukši vārdi, vienkārši ir jāsaprot iemesls to efektivitātei.

Kādi tie ir?

„Es tevi mīlu”? Nē.

„Es tevi gribu”? Nē.

„Varbūt tagad pamīlēsimies?” Arī ne.

„Esmu pagatavojusi steiku”? Tuvu, bet tomēr nē.

Visas šīs frāzes vīrietim noteikti liksies patīkamas.  Visi mēs vēlamies būt vajadzīgi un mīlēti. Sekss arī lielisks. Tāpat kā labs steiks.

Tomēr šajās visās frāzēs slēpjas mājiens, ka vīrietis tev kaut ko ir parādā, kas viņam atņem varu. Viņš jūtas, kā iedzīts stūrī. Viņām liekās, ka viņam ir jāatbild uz tavām jūtām ( ja jau tu mīli viņu, tad viņam arī jāmīl tevi). Viņā var sākties panika.

Tas viņam liks domāt, ka tikai tamdēļ, ka pagatavoji viņam brokastis, nozīmē, ka gribi uzreiz kāzas. Māju ar baltu verandu, trīs bērnus un zelta retrīveru.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru