Sieviete ieraudzīja bērnu, kurš sēdēja ceļa vidū. Pēc brīža viņa bēga, neatskatoties!

Nezaudējiet modrību uz ceļa! Uzbrucēji pastāvīgi izdomā daudzus jaunus trikus, kas ļauj viņiem maldināt cilvēkus un aplaupīt tos. Ļoti bieži šādi triki izraisa dabisko vēlmi palīdzēt, it īpaši, ja runa ir par bērniem.

Sekojošs atgadījums notika ar 33 gadus jaunu sievieti no Beaufortas,  Ziemeļkarolīnā:

LASI VĒL: Neizaiciniet zagli, vai – kur turēt naudu? (Tas ir jāzina)

Šis patiesi biedējošais stāsts, kuras sižets līdzīgs šausmu filmai, notika ar 33 gadus veco sievieti nakts laikā, uz lielceļa. Reiz viņa brauca mājās no darba vēlāk nekā ierasts. Pulkstenis rādīja 1:30 naktī. Un tad sieviete ieraudzīja, ka tieši ceļa vidū sēž bērns. Tas bija šausmīgi! Paklausījusi savai dabiskajai vēlmei palīdzēt šim bērnam, sieviete apturēja savu automašīnu.

Bet tūlīt pēc tam, kad sieviete apstājās, pie automašīnas pieskrēja divas figūras tumšās drēbēs, lai varētu atvērt durvis. Bērns uz ceļa izrādījās ir tikai lelle, ar kuras palīdzību krāpnieki aplaupīja labsirdīgus autobraucējus. Par laimi, sieviete jau iepriekš bija aizslēgusi automašīnas durvis no iekšpuses. Saprotot notiekošo, viņa uzreiz piespieda gāzes pedāli un aizbēga no šīs bīstamās vietas.

LASI VĒL: Kad atbrauksiet uz viesnīcu, noteikti uz rokturiem uzlieciet glāzes. Jūsu pašu drošībai!

Diemžēl policijai neizdevās atrast vainīgos. Bet viņi atrada to pašu lelli un izplatīja tās fotoattēlu internetā. Pēc šīs situācijas, policija vēlreiz oficiāli brīdina visus autobraucējus, ka brauciena laikā automašīnas durvīm jābūt aizvērtām!

 

avots: neatorama.com

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru