Paštaisītas un dabīgas zāles pret cukura diabētu. Tās var pagatavot ar šo 2 sastāvdaļu palīdzību!

Šo līdzekli ir ļoti viegli pagatavot mājas apstākļos, jums būs nepieciešamas tikai 2 sastāvdaļas, kuras ir ļoti viegli pieejamas un nopērkamas veikalā! 

Sastāvdaļas: 

  • 300 gr selerijas
  • 6 citroni

Pagatavošana:

Pirmkārt, nomazgā un sarīvē seleriju. Seleriju liec katliņā un pievieno no citroniem izspiestu sulu. Katliņu aizvērt un ievietot citā katlā ar ūdeni (ūdens pelde). Turēt tik ilgi, kamēr otrā katlā uzvārās ūdens. Pēc tam, kad ūdens ir uzvārījies, nogrieziet mazu liesmiņu un atstājiet sautēties aptuveni uz 2 stundām. Tad noņem katliņu no uguns un never to vaļā, kamēr maisījums nav pilnībā atdzisis. Pārliec maisījumu burciņā ar stingri aiztaisāmu vāku. Uzglabāt ledusskapī.

Lieto šīs zāles katru rītu pa 1 ēdamkarotei 30 minūtes pirms brokastīm. Šī daudzuma pietiks 2 mēnešu lietošanai. Jau pavisam drīz jutīsi, ka tavs cukura līmenis asinīs ir normalizējies!

Avots: makataka.ru

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

  • <cite class="fn">Domā līdzi</cite>

    Apdomājiet labi, ko rakstāt! Šāds virsraksts ir klaji maldinošs, šis ir izklaides portāls, kura žurnālisti nav mediķi! Vai Jūs esat gatavi uzņemties atbildību par to, ka kāds varētu atteikties no dzīvībai svarīgiem medikamentiem, uzskatot, ka no kāda krievu kaktu portāla paņemta brīnumrecepte, kas pārtulkota latviski ir iedarbīgs eliksīrs, kas izārstēs diabētu? Cukura diabēts ir nopietna slimība, kas bez medikamentu lietošanas daudzos gadījumos nav savienojama ar dzīvību!

Pievienot komentāru