Neviens katru dienu netīra. Neviens nemīlējās katru dienu: godīgs, trīs bērnu mātes, raksts

Būt par vecāku ir grūti. Bet ir vēl grūtāk, kad tu pazaudē sevi un sāc šaubīties par to, ka tu spēsi ar visu tikt galā. Tu vari sākt salīdzināt sevi ar citiem, brīnoties, kāpēc viņiem ir tik viegli, kamēr tu knapi paspēj izsekot līdzi bērniem, uzturēt attiecības ar vīru, strādāt darbu un uzturēt kārtību mājās.

Bet šķietami ideālajām mammām – blogerēm sociālajā tīklā Instagram arī mēdz būt grūti brīži. Un patiesībā pats galvenais ir tas, kas notiek tavā ģimenē. Un tava ģimene, mēs ceram, tevi novērtē!

LASI VĒL: Skarbi patiesas foto par to, kā īstenībā izskatās mātes misija

Austrāliešu blogere Laura Macca raksta savu blogu aptuveni 3 gadus. Viņa ir pārcietusi pēcdzemdību depresiju pēc pirmā bērna piedzimšanas, tāpēc sāka rakstīt internetā, lai atrastu tādas pašas mammas. Un atrada. Un vēl visiem iepatikās tas, kā viņa raksta. Un viņa turpināja.

Patlaban viņai ir aptuveni 240 tūkstoši sekotāju, pateicoties viņas godīgajiem rakstiem, kur tiek apspriests viss: no trauksmes stāvokļa līdz pirmajām bērna kakām.

Viņas pēdējais raksts kļuva ārkārtīgi populārs ārkārtīgi pozitīvās ziņas dēļ. Tā tika uzrakstīta pēc tam, kad Laura iepazinās ar sievieti, kura arī piedzīvoja grūtības ar pirmo bērnu.

«Cilvēki man vienmēr saka: “Es nezinu, kā tu tiec galā ar trim. Es nespēju tikt galā pat ar vienu”.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru