Nepreciet vīrieti, kamēr nezināt par viņu šīs 13 lietas!

Laulība ir nopietns solis pāra attiecībās. Ļoti bieži mēdz gadīties tā, ka uzzinām par savu partneri kaut ko interesantu tikai tad, kad esam jau apprecējušies.

Parasti ar to ir iespējams tikt galā vai sadzīvot. Taču ir pāris lietas, kuras vajadzētu par savu partneri uzzināt pirms jūs grasāties pavadīt ar viņu visu savu atlikušo dzīvi. Tas jūs pasargās no nopietnām problēmām un sarūgtinājuma pēcāk dzīvē.

  1. Viņa finansiālais stāvoklis

Ja jūsu vīrietim ir ļoti daudz parādu, un jūs par to neko nezināt, tad pēc laulību slēgšanas, iespējams, arī jums būs jāpiedalās vīra parādu dzēšanā. Esiet patiesi un atklāti par savām finansēm, noteikti apspriediet savu budžetu.

  1. Viņa domas un jūtas pret bērniem

Pārliecinieties, ka viņš tiešām domā arī par bērniem jūsu kopdzīves laikā. Ja viņš vienmēr ir plānojis, ka viņam būs 10 bērni, bet jūs tādus vispār negribat, attiecībās var rasties problēmas. Protams, ka kāds no jums varat pārdomāt, taču uz to nav jāliek lielas cerības.

  1. Viņa slimību vēsture

Ir ļoti svarīgi zināt sava vīrieša slimības vēsture, kādas slimības ir viņa ģimenē, kādas pastāv pārmantošanas iespējas. Saprotams, ka tam nebūtu jāietekmē jūsu attiecības, taču vienmēr ir veselīgi zināt, ko jums sagaidīt, ja plānojat nākotnē arī bērnus.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

  • <cite class="fn">Reinis</cite>

    Vai gribi, lai jau ap krievu Ziemassvētkiem tādas elīnas un agnijas ne tikai ar prieku un patikšanu tev dotu visos caurumos, bet arī stāvētu uz ceļiem priekšā rindā ar pavētu muti, lai tu viņas aplaimo ar vismaz vienu šļācienu? Aizpildi savu Laimīgo Ziemassvētku izlozes biļeti šeit https://goo.gl/ePg8yj un ieej Jaunajā gadā ar kapitālu, kurš lielāks kā nelaiķim Maliginam!

Pievienot komentāru