Lūk, kurām Zodiaka zīmēm nedrīkst uzticēties

Uzticība – tas ir tas, kas tiek pelnīts gadiem, mēnešiem un ar darbībām. To var vienā mirklī pazaudēt, bet ne iegūt. Mums ne vienmēr ir laiks, lai kādu pārbaudītu. Astrologi palīdzēs ietaupīt jums spēkus un nervus.

Katrs cilvēks ir unikāls, tomēr astrologi piekrīt uzskatam, ka Zodiaka zīmes uzliek noteiktu nospiedumu sava īpašnieka raksturam. Šīs zināšanas var izmantot, lai prognozētu kāda drauga, paziņas, kolēģa rīcību. Zinot cilvēka zodiaka zīmi, jūs varēsiet izlemt, cik daudz drīkstat viņam uzticēties. Uzticība ir atkarīga no daudzām cilvēka rakstura īpašībām. Nevajadzētu uzticēties egoistiskām Zodiaka zīmē, kā arī tām, kuras ir pārlieku agresīvas. Emocijas ir vienlaikus uzticības briesmīgākais ienaidnieks un labākais draugs.

Auns

Aunam var uzticēties, jo šie cilvēki ir tieši, un viņiem nepatīk izlikšanās, bet tas nebūt nenozīmē, ka viņi nevar jūs apmānīt. Tas viņiem nebūs grūti, bet meli lielākoties gadījumu bez nekaitīgi. Cita lieta ir Aunu uzticība apkārtējiem. Jūs varat būt pārlieku uzticīgs, bet tieši tāpēc jūs arī mīl tādi paši cilvēki. Tajā ir jūsu šarms, spēks un priekšrocība. Vienkāršība vienmēr ir bijusi un būs pievilcīga.

Vērsis

Vēršiem nevar uzticēties, ja runa ir par naudu, slavu, panākumiem, mīlestību Auni izraus to no jūsu rokām jebkādā viņiem ērtā veidā, pat nešaubieties par to. Vienīgais izņēmums ir tuvinieki un draugi. Tiem Vērši var piekāpties, augstsirdīgi pasniedzot palīdzīgu roku. Visās citās situācijās nevajadzētu cerēt uz viņu pieklājību. Paši Vērši arī var tikpat viegli tikt apmānīti.

Dvīņi

Dvīņi ir aizdomīgi. Iepazīstoties ar cilvēku, viņi apzināti gatavojas apmānam. Tomēr, kad attiecības ir izgājušas laika pārbaudi, viņi nomierinās. Un šeit jau otram cilvēkam ir jāuzmanās: pienāk laiks, kad pašiem Dvīņiem nevar uzticēties. Šīs zīmes pārstāvji pastāvīgi melo par sīkumiem, pat paši to nepamanot. Bet no otras puses, labāk lai tie ir sīki meli, nekā milzīga nodevība. Uz kaut ko tādu ir spējīgs tikai retais no Dvīņiem.

Vēzis

Vēžiem labāk neticēt, kad jums ar viņiem ir kopīgs bizness. Viņiem patīk nauda, un tā atbild viņiem ar to pašu, tāpēc jums ir jābūt vismaz Vēžu labākajam draugam, lai nepaliktu muļķa lomā. Paši Vēži ir lieliski psihologi un analītiķi, tāpēc tos diez vai izdosies apmānīt. Viņi nav atjautīgi, un nedara kaut ko zagšus. Vēži vienkārši ir gudri, tālredzīgi, piesardzīgi, un novērtē katru sava privātā laika minūti.

Lauva

Ja jūs pajautāsiet katram cilvēkam, vai to kādreiz Lauva ir apmānījis, tad jūs visticamāk izdzirdēsiet atbildi “nē”. Citas atbildes arī nevar būt, jo Lauva lieliski noslēpj pēdas. Protams, viņa meli nesagādās problēmas jums, un viņam sliktu slavu, tāpēc vienkārši nepārdzīvojiet. Šiem cilvēkiem uzticēties var, bet pašu Lauvu uzticība var būt atkarīga no milzīga daudzuma faktoriem. Dažreiz viņiem pat patīk būt apmānītiem.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

Pievienot komentāru