Lūk, kāpēc es atbrīvojos no visām orhidejām! Var rasties problēmas…

Orhideja — augs epifīts. Tas nozīmē, ka viņa var augt visu mūžu (vai daļu no dzīves) uz citiem augiem, bez saistības ar grunti. Visas noderīgas vielas un mikroelementus orhideja saņem ar saknēm no gaisa mitruma.

Sakarā ar to cilvēki sāka pierakstīt viņai spēju  atņemt dzīves enerģiju.

LASI VĒL: Ķiploku našķis orhidejām: bagātīga ziedēšana garantēta

Mājas puķe — orhideja

Pēdējā laikā eksistē viedoklis, ka orhidejas nedrīkst audzēt mājās: tikai birojos un neapdzīvotās telpās. Taču fen-šui speciālistiem ir savs skatījums uz šo problēmu. Viņi ļauj šo puķi turēt mājās, ar piebildi, ka labāk nelikt to guļamistabā.

Tiek uzskatīts, ka miega laikā cilvēki ir pilnīgi neaizsargāti, bet viltīgi augi var to izmantot un atņemt daļu no dzīves enerģijas. No rīta cilvēks var izjust spēcīgu nogurumu un pat saslimšanas simptomus.

Tāpat ne visām sievietēm vajadzētu iegādāties šo kaprīzo puķi! Ja saimniecei ir stipra enerģija ar augu problēmu nebūs.

Ja sieviete ir mīkstu, maigu raksturu un  viegli ievainojama, orhideja var nodarīt viņai ļaunu: viņas enerģija pakāpeniski pāries pie puķes. Tāpēc mīkstsirdīgām skaistulēm vislabāk atbrīvoties no orhidejas, dāvājot to kādam no tuviniekiem ar stipru raksturu.

LASI VĒL: Maza orhideja ar daudz ziediņiem, turklāt bez nekādiem augšanas stimulatoriem

Taču, neskatoties uz visiem speciālistu argumentiem, mūsu redakcija uzskata, ka tāds skaists augs, kā orhideja, nevar nodarīt cilvēkam neko ļaunu. Kā domā tu? Noteikti uzraksti savu viedokli komentāros.

Avots: vrutmilife.com

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

 • <cite class="fn">B.B.</cite>

  Mūsmājās ir 16 orhidejas!Mīlam,apbrīnojam,priecājamies par ziedu skaistumu un bagātīgo,ilgstošo ziedēšanu!Esam senioru vecumā,esam enerģijas pilni,pie medicīnas sniedzējiem griežamies -profilakses nolūkā.
  Mīliet orhidejas!

 • <cite class="fn">Dačuks</cite>

  Man ir 33 orhidejas. Un es ciešu no depresijas. Orhideju skaits manās mājās pakāpeniski pieaug, tāpat kā mana depresija. Nejaušība? Es nezinu. Bet man tik ļoti patīk! 🙂 Šobrīd ārstējos un no orhidejām nešķiršos.

 • <cite class="fn">G.S.</cite>

  Nekad nav patikusi.

 • <cite class="fn">Dace Biezā</cite>

  Pēdējos 13 gadus dzīvoju ārzemēs dažādās īrētās mājās un lai kā es rūpētos par tām,tās mūžīgi iznīkst. Izdzīvot tikai tās kuras atdodu draudzenēm. Nesapratu kāpēc varbūt mana enerģija ir par stipru tām. Kā ne kā esmu Skorpione.

Pievienot komentāru