Lūk, kā 2018. gads ietekmēs jūsu mīlas dzīvi, balstoties uz jūsu horoskopu

Auns

2018.gads sola iesaistīt jūs vairākos īslaicīgos romānos vai arī saistīt jūs ar vienu nopietnu partneri. Jaunajā gadā jūs beidzot atradīsiet kādu, kas jūs nepievils – un vairs neatkārtosies iepriekšējo gadu pieredze. 2017. gads bija īslaicīgu sakaru gads, taču jaunajā gadā viss būs pavisam citādi. Jūs pieprasīsiet to, ko patiešām esat pelnījuši, tādēļ vairs nepiekritīsiet nekādiem gadījuma sakariem.

Vērsis

Jaunajā 2018. gadā pieaugs jūsu prasības pret savu neatkarību un brīvību. Jūs esat ietiepīgi un vienlaikus aizvērti, taču ir pienācis laiks savā dzīvē ielaist cilvēkus. 2018. gads ir gads, kad jūs nojauksiet neuzticības sienas un sāksiet citiem uzticēties. Tas var attiekties gan pret draudzību, gan pret potenciālo partneri. Jaunajā gadā jūs pārkāpsiet pāri bailēm ielaist cilvēkus savā dzīvē, kā arī spēsiet atvērties apkārtējiem.

Dvīņi

2018.gadā jūs atradīsiet sev partneri, kas paliks ar jums kopā līdz pat mūža galam. Jūs esat tā zodiaka zīme, kas necieš vientulību, jo tā jums liek justies viegli ievainojamiem un pavisam nepilnvērtīgiem. 2017. gads bija pārpildīts ar īslaicīgu attiecību vai gadījuma sakaru meklējumiem – jūs šādi cēlāt savu pašapziņu un centāties justies mazliet labāk. Taču 2018. gads būs pilnīgi pretējs! Jums jaunajā gadā nebūs jāmeklē mīlestība. Jūs beidzot iemācīsieties mīlēt sevi un nekad nejusties vientuļi. Tādēļ 2018. gads kļūs par gadu, kad jūs beidzot sāksiet mīlēt tieši paši sevi.

Vēzis

Jūs jau teju esat sasnieguši vietu savā dzīvē, kur patiešām vēlētos atrasties. Viss dzīvē beidzot lēnām un pakāpeniski, taču nostabilizējas. Jūs iepriekš mazliet iepauzējāt ar partnera meklēšanu, jo no sākuma centāties izzināt paši sevi. Jūs ilgi un cītīgi strādājāt pie tā, lai kļūtu par cilvēku, kāds šobrīd esat. Tagad 2018. gads būs veltīts tam, lai meklētu savā dzīvē cilvēku, kas šo visu spētu novērtēt. Jūs būsiet pārsteigti par to, ko liktenis jums būs lēmis dzīvē satikt.

Lauva

2018.gads kļūs jums par ārkārtīgi īpašu gadu, kad meklēt dvēselisku saikni ar kādu ļoti īpašu cilvēku. 2017. gads bija pārpildīts ar bezjēdzīgām attiecībām, kurām bieži vien pat nebija nākotnes. Jaunajā gadā viss būs pilnīgi otrādi! Jūs vairāk koncentrēsieties uz sava izredzētā cilvēka emocionālo stāvokļi, nevis viņa ārējo izskatu.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru