Lielais draudzības horoskops: ar ko esi vissaderīgākais?

Reizēm brīnāmies, kāpēc šķietami nesaderīgi cilvēki tik labi saprotas!

Papētot viņu zodiaka zīmes, var redzēt noteiktas likumsakarības, kas atkārtojas noteiktā secībā un veidā. Vai tas iespējams, ka horoskops palīdz saprast, ar kuriem cilvēkiem izveidosies noturīgākā draudzība?

AUNS

Brīvības mīlētāji! Auniem patīk būt sabiedriskiem. Viņi ir tie, kuri domā savādāk. Viņi ir emocionāli, spontāni un radoši savā pieejā.

Viņi ir diezgan ambiciozi un savu ambīciju vārdā diezgan smagi strādā. Auni draudzībā meklē daudzveidību. Taču ar viņiem sadraudzēties ir viegli, un viņi ir zināmi par savu uzticību.

Ar Aunu vissaderīgākie labākie draugi varētu būt Lauvas un Strēlnieki. Kad šīs trīs atšķirīgās, bet tomēr līdzīgās zīmes apvienojas, viņi kļūst par lieliskākajiem draugiem uz mūžu.

Tomēr Ūdensvīrs un Dvīņi arī var kļūt par Auna tuviem un uzticamiem draugiem.

VĒRSIS

Vērši, stūrgalvīgie buļļi! Viņi var kļūt neiecietīgi, bet tomēr ir spēcīgi un ar dzelžainu gribu apveltīti. Dažreiz viņu uzvedība var radīt problēmas darīšanās ar citiem cilvēkiem. Viņiem ir lieliskas organizēšanas spējas. Viņi ir visuzticamākie draugi, kādi vien var būt.

Vislabāk viņus atbalsta jūtīgā Jaunava vai loģiskie Svari. Svari viņiem piešķir svaigu un jaunu veidu, kā skatīties uz lietām, kas Vēršiem palīdz saglabāt mieru. Jaunavas saglabā viņus formā un sniedz vislabākos padomos.

Vēži un Mežāži arī var būt lieliski draugi Vērsim viņu jūtīgās un emocionālās izturēšanās dēļ.

Šķir nākošo lapu un uzzini atlikušo Zodiaka zīmju raksturojumu


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *