Kaut kas neredzēts!!! Latvijas hokeja izlases fani nodzied Latvijas himnu bez pavadījuma (VIDEO)

Ar pārliecinošu uzvaru (3:0) pār Dānijas valsts izlasi, noritējusi pirmā Latvijas hokeja izlases spēle Pasaules hokeja čempionātā! Otrā perioda laikā pirmo ripu vārdos raidīja Gints Meija, Bet trešā perioda laikā Miks Indrašis Latvijas izlasei ieguvē vēl divus vārtus. Kā rezultātā Latvijas izlase guva pilnīgu pārsvaru pār Dānijas izlasi.

Kā labākais Latvijas izlases spēlētājs tika atzīts vārtsargs Elvis Merzļikins. Pēc labāko apbalvošanas, kā ierasts, tika atskaņota uzvarētājvalsts himna.

LASI VĒL: Slēptā kamera piefiksēja viesmīļus un pavāru, kas spļauj policistu ēdienā. Pretīgi! (VIDEO)

Hokeja fani pateicībā par spīdošo uzvaru ar tādu entuziasmu dziedāja Latvijas himnu, ka atskaņotā himna tika izslēgta un tās izpildīšana tika atstāta fanu ziņā.

Nav noslēpums, ka latvieši ir dziedātājtauta. Sajūta fantastiska! Noskaties video!

Vārdiem nav vietas! Lepna, ka esmu LATVIETE!?????

Posted by Liene Šmite on Saturday, May 6, 2017

Noskaties arī spēles kopsavilkumu!

The Latvians opened #IIHFWorlds with a 3-0 win over Denmark. Elvis Merzlikins turned in the shutout with 27 saves.