Kafijas diēta – mīnuss 7 kg tikai 7 dienās! Šī ir mana mīļākā diēta

Pateicoties šai īsajai 7 dienu diētai, varēsiet atvadīties līdz pat 7 kg liekā svara. Viss, kas jums jādara, – jāietur iedarbīgs kafijas lietošanas režīms. Galvenais noteikums ir izdzert 2 – 3 kafija tasītes dienā.

Kafija ir viens no pasaulē populārākajiem dzērieniem. Turklāt tai piemīt vesela virkne labvēlīgo īpašību gan skaistumam, gan veselībai.

Kafijas dzērieni darbojas kā vielmaiņas paātrinātājs. Pateicoties šim procesam, organisms spējīgs sadedzināt 200 kalorijas.

Kafijas sastāvā ir ļoti daudz antioksidantu un nozīmīgu organisko skābju, tādēļ tikai viena kafijas tasīte spēj nodrošināt organismu ar tam nepieciešamo P vitamīna daudzumu. Nav noslēpums arī tas, ka kafija spēj organismam sniegt enerģiju.

Kafijas diēta: ēdienkartes piemērs vienai dienai

Kafijas diēta ir maiga un patīkama, bet diētas laikā katru dienu nepieciešams izdzert divus litrus ūdens. No sākuma nepieciešams izdzert kafiju, bet pēc tam apēst saplānoto ēdienu.

Brokastis: 1 tasīte kafijas un 1 maizes šķēle

Pusdienas: 1 tasīte kafijas un liela bļoda visdažādāko dārzeņu, 1 vistas gaļas gabaliņš un vārīta ola

Vakariņas: 1 tasīte kafijas, vistas gaļa vai zivs, dārzeņu salāti (pēc izvēles) vai arī augļu salāti.

Ieteicams dzert svaigi maltu kafiju, nevis šķīstošo. Tas nozīmē, ka jums nepieciešams iegādāties kafijas pupiņas un pirms lietošanas tās samalt. Tiem cilvēkiem, kuriem ir miega problēmas, nekādā gadījumā nevajadzētu pirms gulētiešanas dzert kafiju.

Garšas uzlabošanai kafijai klāt nedrīkst likt ne pienu, ne cukuru, ne saldo krējumu.

Eksperti ir pārliecināti, ka ar kafijas lietošanu jābūt īpaši uzmanīgiem un nevajadzētu dzert vairāk par 2 – 3 tasītēm kafijas dienā.

Pārmērīga kofeīna lietošana rada bezmiegu, turklāt ir bijuši gadījumi, ka piektā kafijas tasīte izraisa halucinācijas, tādēļ nekad nepārspīlējiet ar kafijas lietošanu uzturā. Kafija kā tāda nav ieteicama cilvēkiem, kam ir hipertonija, kā arī tiem, kam ir augsts asinsspiediens.

avots: vrutmilife.com

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru