Darba svētkos LNT piedāvā īpašu programmu

30.aprīlī un 1. maijā kanāls LNT piedāvā īpašu, tematisku programmu – lielisko komēdiju “Ivans Vasiļjevičs maina profesiju” un izklaidējošo raidījumu par dažādu amatu noslēpumiem – “Oskars ēno”.

Pirmdien, 30. aprīlī plkst. 21.10 LNT skatītājus iepriecinās leģendārā komēdija “Ivans Vasiļjevičs maina profesiju” ar Juriju Jakovļevu, Leonīdu Kuravļovu un Aleksandru Demjaņenko. Tā stāsta par inženieri Timofejevu, kurš ir izgudrojis laika mašīnu, kas viņa dzīvokli savieno ar tālo 16. gadsimtu, pareizāk sakot – Ivana Bargā apartamentiem. Tā nu tur arī nonāk sabiedriski aktīvais pensionārs Ivans Vasiļjevičs Bunša, kā arī dzīvokļu zaglis Žoržs Miloslavskis. Savukārt diženais cars Ivans Bargais pārceļas uz 20. gadsimtu. Kad mašīna sabojājas, tas noved pie daudziem negaidītiem pārpratumiem.

Un 1. maijā no plkst. 10.00 – 13.50 būs iespējams noskatīties izklaidējošā raidījuma “Oskars ēno” septiņas epizodes, kurās raidījuma “LNT Brokastis” un “STAR FM” ētera personība Oskars Lepers iepazīst un pats savām rokām izmēģina dažādus aizraujošus darbus. Bet, kā jau tas ierasts otrdienās, plkst. 21.10 varēsim sekot līdzi jaunākajai “Oskars ēno” sērijai, kurā Oskars nolēmis svētkus apvienot ar darbu. Viņš dosies uz Dailes teātri iepazīt izrāžu tapšanas aizkulises, īpašu uzmanību veltot skatuves scenogrāfijas un butaforiju tapšanai.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru