Abas personības puses katrai Zodiaka zīmei

Katras Zodiaka zīmes plusi un mīnusi.

Vienmēr pastāv gaisma un tumsa. Mums nevar būt laime bez bēdām, dzīvība bez nāves, panākumi bez neveiksmēm, laba bez ļauna….Es domāju, jūs saprotat. To pašu var teikt arī par Zodiaka zīmēm. Katram no mums piemīt gan pozitīvas, gan arī negatīvas īpašības, bet mums ir jāiemācās izmantot mūsu stiprās un vājās puses, lai augtu un gūtu panākumus.

Lūk, abas puses katrai Zodiaka zīmei:

Auns

Aunam piemīt enerģijas un dzīvesprieka pārpilnība. Viņi ir kaislīgi, motivēti un ambiciozi. Auns apgaismo istabu ar savu klātbūtni vien. Viņi ir pārliecināti, vīrišķīgi un valdonīgi cilvēki, kuri var atrisināt problēmas.

Tomēr, no otras puses, Auns ir viegli aizkaitināms, kaprīzs, valdonīgs un agresīvs. Viņi dusmojas, ka kaut kas nenotiek, kā vajag, viņiem ir grūti ieklausīties citos. Tomēr, ja Auns var iemācīties pievaldīt šo savas personības pusi, viņi var izmantot savu uguni, lai sniegtu gaismu citiem.

Vērsis

Vērsis ļoti cītīgi strādā, lai saglabātu stabilitāti savā dzīvē. Vērsis velta sevi tam, ko mīl, paliek uzticīgs ilgtermiņa attiecībās. Vērsim patik smalkākas lietas dzīvē, un viņš ļoti cītīgi strādā, lai nodrošinātu sevi un savu otro pusīti. Viņi ir pievilcīgi, uzticami un nolaižas uz Zemes.

Tomēr, kā jau tipisks bullis, Vērsis var būt spītīgs, cietsirdīgs un neiziet uz kompromisu. Viņiem ir arī tendence kļūt privātnieciskam attiecībās, un var laiku pa laikam pārdomāt.

Dvīņi

Dvīņi ir piemērs tam, ko nozīmē dzīvot ar savas peronības divām pusēm. Viņiem ir burtiski divas polarizētas būtības. Viena no tām ir draudzīga, atvērta, sociāli aktīva, kurai vienmēr ir jautri. Tā kā Dvīņi ir gaisa zīme, šie cilvēki nekad neļauj sev dzīvē nošļukt. Liekas, it kā viņi izpeldētu cauri tai. Viņiem ir daudz draugu, un viņi ir ideāls ceļabiedrs piedzīvojumiem.

Vēzis

Vēžiem ir daudz pozitīvu īpašību, kaut arī, kā likums, viņiem ir zems pašvērtējums. Viņi ir bezgala gādīgas, iejūtīgas, uzticīgas un dziļas dvēseles. Viņi ir  lieliski klausītāji, un ļaus jums paraudāt uz sava pleca, pat, ja jūs knapi pazīst. Kaut arī viņiem ir problēmas ar uzticību, viņi jūs nepametīs. Vēži ir ļoti radoši, patiesi mīloši, jūtīgi, skaisti cilvēki, kurus bieži nepareizi saprot.

Tomēr šai zīmei ir darīšana ar lielu daudzumu dēmoniem, par kuriem lielākā daļa cilvēku nezina. Sava hiperjūtīguma dēļ pret apkārtējo pasauli viņi ir izteikti pakļauti trauksmei, depresijai un citiem psihiskiem traucējumiem.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru