5 lietas, par kurām nevajag stāstīt kaimiņiem

Laba satikšana ar kaimiņiem – tā ir lieliska lieta. Un tomēr, kaimiņi – tie ir jum sveši cilvēki, kuri apstākļu sakritības dēļ dzīvo ar jums vienā kāpņu telpā.

Daudzi mēdz būt pārlieku atklāti ar saviem kaimiņiem, un pēc tam var izrādīties, ka esi saņēmis dunci mugurā. Ir 5 lietas, par kurām kaimiņiem nevajadzētu stāstīt nekādā ziņā. Šodien par to arī parunāsim.

LASI VĒL: Kaimiņiene man iemācīja, kā pareizi jāsagriež plāksteris!

Jūsu profesija.

Ārsti, santehniķi, sistēmu administratori un tamlīdzīgu sabiedrībai noderīgu profesiju pārstāvji atrodas galvenajā riska zonā. Mana paziņa – vetārste – gandrīz katru vakaru mājās pieņēma vecmāmiņas, kuras atnesa savus kaķīšus un sunīšus. Paziņai patīk dzīvnieki, bet pēc 12 stundu ilgas maiņas klīnikā gribas nedaudz atpūsties, un vēl mājās nav arī piemērotu apstākļu, piemēram, operāciju veikšanai.

Tagad viņai pat sākuši atstāt kaķus pie dzīvokļa, sak, ja reiz esi vetārste, tad vienalga kaut kur iekārtosi. Zināms elektriķis sāka maskēties, kad pie viņa sāka drūzmēties kaimiņi ar lūgumiem kaut ko salabot. Turklāt kad paziņa piedāvāja apmaksāt pakalpojumus, apmeklētāji apvainojās, sak, tā taču kaimiņi nedara. Jūs nezināt, kādi cilvēki dzīvo jums blakus, iespējams, ka viņi ir nekauņas, un pat, ja jūs esat arhitekts – pilsētplānotājs, un sēžat ofisā, vienmēr atradīsies tād, kuri izlems jums uzgrūzt papildus darbu vienkārši tāpat, pa kaimiņu būšanai.

Kad jūs aizbraucat.

Ja jūs nevienam savas prombūtnes laikā nelūdzat aplaistīt puķes vai arī savākt pastu, tad arī nesakiet nevienam, ka jūs nebūsiet mājās. Liekas zināšanas kaimiņiem nav vajadzīgas. Un, ja nu starp kaimiņiem ir cilvēks, kurš nedraudzējas ar likumu un uzrīdīs jūsu dzīvoklim zagļus?

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

Pievienot komentāru