3 Zodiaka zīmju sievietes, kuras ir īstas čūskas

Šīs sievietes ir riebīgas, kaut arī ārēji tā nešķiet. Uzzini, vai arī tu esi viena no viņām!

Sievietes ir dažādas. Dažas ir mīļas, maigas un draudzīgas būtnes, taču citas – īstas čūskas! Cerēt uz sievietes – čūskas līdzjūtību vai žēlastību ir pilnīgi veltīgi. Šīm sievietēm vairāki vīrieši ir kārtējie upuri, lai pabarotu savu ego un dotos pie nākamā.

1.vietā – SKORPIONS

Šī sieviete ar vienu skatienu spēj oponentu apburt vai iebiedēt. Viņa ir bīstama. Viņa nekad nelaidīs iespēju garām iedzelt ar saviem indes zobiem un pilnībā sadragāt otru. Tomēr bīstama Skorpionu sieviete ir tikai tad, kad viņa ir aizvainota, sāpināta, pievilta vai piekrāpta. Nekad nespēlējieties ar viņas jūtām, jo tas var beigties bēdīgi. Bieži vien viņa kaļ atriebības plānu pret citiem, tiesa, tas nenozīmē to, ka viņa tos vienmēr īsteno. Ļaunu prātu tur ilgi, un piedod ļoti retos izņēmuma gadījumos.

2. vietā – LAUVA

Šī sieviete vairāk par visām apzinās savu skaistumu un vērtību, turklāt, pielaist sev kādu tuvu atļauj tikai retajam. Bieži vien viņas ciniskā rīcība ir izskaidrojama ar ego pabarošanu un izvairīšanos pašai tikt sāpinātai. Attiecībās izvēlas būt tā, kura salauž sirdi otram, tāpēc, kad jūt, kad attiecības ir uz izjukšanas robežas, viņa rīkojas ātri. Ne vienmēr tas nozīmē, ka viņa sper šķiršanās soli, bieži vien viņa ir tā, kura ir gatava kaut ko mainīt attiecību vārdā.

Tomēr būtu jāatceras, ka publiskai Lauvas aizvainošanai var būt visai bēdīgas sekas.

3. vietā – JAUNAVA

Bieži vien pirmais iespaids par viņu ir visai labs. Kārtīga, inteliģenta un šarmanta sieviete, taču viņa noteikti nav nekāds puķu bērns, kurš draudzējas ar visiem. Šī sieviete ir ar savu raksturu, un, ja nepieciešams, ielaidīs savu čūskas indi jebkurā, kurš nodarīs pāri viņas mīļajiem. Viņa ir cīnītāja un lieliska konkurente, kura necieš sakāvi. Viņa ir gatava darīt ļoti daudz, lai sasniegtu savu mērķi un tiktu pie kārotā, neatkarīgi no tā, kas tas būtu – tik ilgi, kamēr viņu tas interesē. Kaut arī bieži prot paklusēt, tomēr Jaunava spēj atrast īstos brīžus, kad ar vārdiem pamatīgi aizvainot otru, turklāt, viņa vienmēr zina cilvēku vissāpīgākās vietas, jo pirms tam jau otru ir izanalizējusi un zina, kā aizskart.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru