100 reizes efektīvāk par ķīmijterapiju: zālīte, kas nogalina vēža šūnas 48 stundu laikā!

Dzeriet tēju ar šo zālīti un pasargājiet sevi no vēža!

Pieneņu tēja patiešām spēj iznīcināt vēža šūnas 48 stundu laikā, un aizsargāt veselās šūnas no vēža.

LASI VĒL: Ļoti svarīgs atklājums: Austrālijā atrastas ogas kas iznīcina vēža šūnas!

Šai zālītei ir daudzas ārstnieciskas īpašības, kas padara to par spēcīgu ārstniecības līdzekli. Turklāt tēju ir ļoti viegli pagatavot. Mūsu senči to izmantoja, lai ārstētu daudzas saslimšanas, bet mūsdienās vissvarīgākā pieneņu saknes pielietošana ir cīņai ar vēzi.

Zinātnieki ir atklājuši, ka efekts no pieneņu saknes ir labāks nekā no ķīmijterapijas.

Vindzoras universitātē, Kanādā, veiktajā pētījumā tika atklāts, ka pieneņu sakne efektīvi “nogalina” vēža šūnas, un aizsargā veselās organisma šūnas no inficēšanās.

Pieneņu sakne iznīcina vēža šūnas 48 stundu laikā, atstājot veselās šūnas neskartas. Tie ir lieliski rezultāti, kas mudinājuši zinātniski-pētniecisko grupu turpināt tālāk pētīt šīs zālītes īpašības.

LASI VĒL: Jūs neticēsiet, bet vēzis – tā neesot saslimšana, bet vienkārši bizness

Džons DiKarlo kļuvis par dzīvu pieneņu saknes ārstniecisko īpašību piemēru. Pēc trīs gadu ilgas ārstēšanās no vēža viņš izmēģināja alternatīvu ārstniecības līdzekli, un sāka dzert pieneņu saknes tēju. Pēc četriem mēnešiem viņam bija pilnīga remisija.

Par pētījumiem šajā jautājumā varat vairāk izlasīt ŠEIT! 

Būtiski gan uzsvērt, ka šiem pētījumiem iebilst daudzi citi zinātnieki. Viņi atzīst, ka JĀ – pieneņu saknes palīdz pasargāt šūnas no vēža, tomēr neesot neviena klīniska pētījuma uz cilvēkiem, kas pierādītu, ka pieneņu sakne tiešām spēj izārstēt vēzi, kas jau ir skāris ķermeni! Par to varat vairāk lasīt ŠEIT! 

Avots: justfun.su

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

Pievienot komentāru