10 lietas, ko viņš dara, lai jūs iepriecinātu, bet jūs to pat nepamanāt

Ir tādas lietas, kuras var likties mazsvarīgas un “neredzamas”, tomēr ja tās nedara – tad jūs to pamanīsiet uzreiz. Iepazīstieties ar tām dažām no šīm lietām un ja jūsu mīļotais vīrietis dara kaut pusi no tām, jums ir ļoti paveicies!

Pēc portāla Kokteilis.lv sagatavotajiem materiāliem

Novērtējiet viņa pūles un pasakiet viņam par to paldies, jo tas taču ir tik patīkami!

1. Viņš nes jūsu somu

Ne vienmēr, protams, bet ir tādi brīži, kad jums ir aizņemtas rokas vai arī soma ir smaga. Tikai daži vīrieši ir gatavi spert šo soli, argumentējot ar to, ka “vīrietim nav jānēsā sieviešu soma”. Tomēr, ja viņš to jūsu dēļ dara – noteikti pasakiet viņam par to paldies.

2. Lieto parfīmu, kas patīk jums

Pat, ja viņš nav teicis, ka šīs ir viņa mīļākās smaržas, bet tās patīk jums! Viņš vienalga tās lieto, lai sagādātu jums prieku.

3. Sarakstās ar jums līdz vēlai naktij

Pat, ja viņam agri no rīta ir komandējums vai svarīga tišanās, viņš tik nu tā sūta jums sms un atgādina, cik ļoti jūs mīl.

Foto: Pexels
Foto: Pexels

4. Neapēd vakariņas, ja jūs vēl neesat mājās

Kas var būt mīļāk, kā tas, ka viņš atstāj daļu no maltītes jums, uztraucoties un pārdzīvojot, ka jūs pēc garas darba dienas būsiet izbadējusies? Tas ir ļoti rūpīgs un mīļš žests no vīrieša puses, vēl jo vairāk tāpēc, ka vīriešiem ar ēdienu ir mazliet citādas attiecības kā sievietēm – viņi ir izsalkuši gandrīz vienmēr!

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru