10 lietas, kas sievietei ir vajadzīgas vairāk nekā vīrs

Mūsdienu sabiedrībā joprojām liela nozīme ir tam vai esi precējusies, un ja tev neizdodas atrast sev vīru, tad vari sajusties kā neveiksminiece.

Ja tev tas tomēr ir izdevies, tas ir ļoti skaisti, taču patiesībā nav nekā briesmīga, ja tu nekad neatradīsi vīru, galvenais, lai tev vienmēr būtu lūk kas:

Īsti draugi

Nav svarīgs draugu skaits, bet gan kvalitāte. Pat pašiem neatkarīgākajiem cilvēkiem ir vajadzīgs viens vai divi draugi, uz kuriem viņi var paļauties jebkurā laikā un situācijā. Ja tev ir tādi cilvēki, tad tavam ģimenes stāvoklim nav nozīmes.

Mīlošs darbs

Dzīve ir pārāk īsa, lai dzīvotu ciešot. Nauda, protams, ir svarīga, bet ja tu ienīsti savu darbu, tu nebūsi laimīga, pat ja tev būs virs. Tev ir jābūt tādam darbam, uz kuru tu ej ar prieku. Un tas padarīs tavu dzīvi vērtīgu.

Pašpietiekamība

Daudz kas kļūst vieglāk, ja tev kāds ir blakus, taču nav nekā iedvesmojošāka par apziņu, ka tu ar visu vari pati tikt galā. Pašpietiekamība  nāk ar gadiem, taču, tiklīdz tu to iegūsti, tu vairs nevari būt atkarīga no cita cilvēka. Būs tev attiecības vai nē, tava pašapziņa tev palīdzēs līdz mūža galam.

Finansiālā neatkarība

Tā ir īpaša sajūta, kad tu zini, ka vari samaksāt par visu, ko vien vēlies. Un tas ir svarīgs dzīves faktors.

Aizraušanās un hobiji

Pat ja tu mīli savu darbu, pārliecinies, vai viss pārējais , ko tu dari, sagādā tev prieku.  Laiku pa laikam katram vajag atpūsties no visa, un tev jābūt savai metodei, kā tu to dari – kādam sporta veidam, rokdarbam, ceļojumam. Darīt dzīvē to, kas tev tiešām patīk ir daudz svarīgāk nekā būt vai nebūt precētai.

Spēcīgs pašnovērtējums

Kad tu zini, ko esi vērta, tu nekad nepiekritīsi kam mazākam. Daudz pūļu un laika prasa apziņa, sapratne – cik vērta tu esi. Taču ja tu to neizvērtēsi – kādu rītu pamodīsies un sapratīsi, cik gan daudz pūļu esi veltījusi nepareizajiem cilvēkiem un nepareizajām lietām. Augsts pašnovērtējums ir garants tam, ka dzīvē un mīlestībā tu saņemsi tikai to, ko vēlies un kas tev ir jāsaņem.

Kaut kas, kas tevi motivē

Kaut kas, kas liek tev būt labākai. Tas var būt darbs, sports, sociālā dzīve, bet varbūt izaugsme. Dažreiz motivāciju ir grūti atrast, taču to ir nepieciešams izdarīt, lai neiestrēgtu vienā un tai pašā vietā.

Organizēta sevis kopšana

Nevajag būt fitnesa guru, vai pārtikt tikai no zaļajiem kokteiļiem, lai sekotu sev līdzi. Tev ir tikai viens ķermenis un tev ir pienākums radīt tādu vidi, lai tas funkcionētu pēc iespējas labāk. Esi vesela un laimīga.

Laimes sajūta, neatkarīgi no tava ģimenes statusa

Vieni vēlas būt attiecībās, citi dzīvotu vieni. Taču, viena lieta ir atzīt, ka tev ir labāk attiecībās, bet pavisam kas cits , ja tu emocionāli esi atkarīga tikai  no otra cilvēka. Ja tu spēj dzīvē atrast daudz citus laimes un prieka avotus, tad arī laulība tev ir patīkams bonuss tam visam.

Patiesa mīlestība pret sevi

Pēdējais, ko tev vajag – precēties tikai tāpēc, ka tev dzīvē nepietiek mīlestības. Pati īstākā mīlestība, ka s pastāv, ir tā kurai ir jābūt pašām pret sevi, neatkarīgi no tā, vai mēs to saņemam vēl no kaut kurienes.

Avots: mirkrasoty.life

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru