Visspēcīgāko Zodiaka zīmju tops

Tops ar  visspēcīgākajām Zodiaka zīmēm, kuras pavisam viegli apstādina skrejošu zirgu un droši ienāk degošā būdiņā

12. vieta – Dvīņi

Mākslinieku apbižot var katrs! Jā, tieši tā, Dvīņi ir visvājākā zodiaka zīme, kas nespēj paciest sitienu. Tā kā Dvīņiem principā bija visas iespējas kļūt par zodiaka sišanas puisīšiem. Ja, protams, starp visām pārējām zīmēm atrastos vismaz viens idieots, kuram ienāktu prātā uzsākt cīniņu ar Dvīņiem. Pret Dvīņiem un viņu jezuītu viltību, un izdevušos mānīšanos.

11. vieta – Vēzis

Vēzim spēka ir maz, bet tas viņam īpaši arī nav vajadzīgs – viņš vienalga ir mājiņā. Savā skaistajā, mājīgajā mājiņā-bunkurā, kurā pavisam mierīgi var pārdzīvot kodolkaru un zombiju apokalipsi. Tā kā vienīgais gadījums, kad Vēzim ir nepieciešams spēks, – tā ir mājinieku sacelšanās. Bet šajā gadījumā Vēzim ir asi uzasināts metaforisks krātiņš. Tas saucas “kā tev nav kauns!?”.

10. vieta – Svari

Mazais, vājais un mīļais kaķītis, pie vismazākajām agresijas pazīmēm, kas vērstas uz viņa pusi, izkrīt no astrāla. Bet jāatzīmē, ka taktika “jebkurā nesaprotamā situācijā izliecies par beigtu” lieliski nomaina Svariem neesošo spēku, tā kā viņi ne īpaši cieš bez tā spēka. Ja nu vienīgi situācijās, kad Svariem pašiem gribas būt agresīviem. Vispār, izlokās viņi elementāri – vienkārši virza uz ienaidnieku savu rokaspuisi Aunu.

9. vieta – Jaunava

Jaunavas, atšķirībā no citiem zodiaka vārguļiem, ļoti cieš par savu vājumu. “Kāpēc, nu kāpēc gan Visums man neatvēlēja nedaudz vairāk spēka” – nopūšas Jaunava, bet visas pārējās zodiaka zīmes pa kluso slavē Visumu par šādu rīcību. Baisi iedomāties, ko Jaunava varētu sadarīt, ja viņai pe prāta tiktu piešķirts vēl arī spēks.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru