Vissliktākie pāri starp Zodiaka zīmēm

Vai jūs kādreiz esat bijuši attiecībās, kur lai ko jūs arī nedarītu, jums nekas neizdevās? Jūs viņu mīlējāt, bet viņš jūs darīja trakus. Un galu galā, pēc apvainojumiem un vilšanās, jūs izšķīrāties.

Vai tad negribas uzzināt iepriekš, vai attiecības izdosies, vai nē, lai izvairītos no sliktām beigām? Ja jūs uzticaties astroloģijai, tad tā var palīdzēt tikt skaidrībā, vai vismaz likt uzzināt, uz ko jums ir jābūt gataviem.

Tālākie 12 pāri ir vissliktākie, skatoties pēc horoskopa:

  1. Auns un Vērsis.

Auni ir ārkārtīgi valdonīgi, bet Vērši ir spītīgi, tāpēc gadījumos, kad radīsos problēma, to var būt ļoti grūti atrisināt. Vērsis pastāvīgi vēlas zināt, kādā attiecību posmā viņš ir, un tas spēcīgi kaitina Aunu. Šķiroties Auns vēlas vienkārši aiziet un aizmirsties, bet Vērsis mūžīgi pieprasa paskaidrojumus.

  1. Vērsis un Strēlnieks.

Vērsis labāk izvēlas pavadīt laiku mierīgā mājas atmosfērā, bet Strēlniekam pastāvīgi ir nepieciešami kaut kādi piedzīvojumi. Vērši vienkārši nevar izturēt milzīgo Strēlnieku enerģiju. Jā, un arī pēdējie parasti visu neuztver nopietni, un viņiem aiz muguras ir bagāta attiecību pieredze.

  1. Dvīņi un Mežāzis.

Šī savienība ir īsta katastrofa. Dvīņiem ļoti patīk jautrība un pastāvīgas sarunas, bet Mežāži ir ārkārtīgi strādīgi, un viņiem patīk saplānot katru savas dzīves detaļu. Mežāžiem nav raksturīga spontanitāte, kas ļoti apnīk Dvīņiem.

  1. Vēzis un Ūdensvīrs.

Vēži vairāk ir mājās sēdētāji, bet Ūdensvīri ir brīvību mīloši. Vēžiem vajag zināt un sajust, ka viņus mīl, tāpēc viņus kaitinās Ūdensvīru tieksme tieši norādīt uz kļūdām un kritizēt.

  1. Lauva un Skorpions.

Skorpions nelielīs un neteiks komplimentus Lauvam, kas viņam ir tik ļoti vajadzīgi. Lauvas uzskata sevi par ļoti lieliskiem, kas neder Skorpioniem, kuri parasti ir greizsirdīgi..

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru