Visseksīgākās sieviešu profesijas – vīriešu viedokļi!

Vai jūsu profesija ir to starpā? Noskaidrojiet!

Modele

Šeit viss ir saprotams – kā gan vīriešiem var nepatikt modeles? Agrāk gan modeles meklēja tievas un garas, jo tādām var visvieglāk uzšūt tērpus, taču mūsdienās parādās aizvien skaistākas un skaistākas dāmas, kuras teju diktē skaistuma etalonus. Diemžēl mazliet vēlāk jau tika izdomātas foto apstrādes vietnes. Taču tas tik un tā nemaina faktu, ka vīrieši modeļu klātbūtnē kļūst daudz staltāki un pieklājīgāki, jo blakus taču ir modele. Turklāt modelei nebūt nav svarīgi izskatīties dzīvē tāpat, kā darbā – vīriešiem ir gana laba fantāzija, lai piedomātu viņiem nepieciešamo savā galvā.

Aktrise

Tiek uzskatīts – ja jau sieviete ir aktrise, tad viņa noteikti ir slavena. Viņas savā paziņu lokā parastus mirstīgos neielaiž, tieši tādēļ viņu fani iemīlas ekrānā redzamajā un cer, ka kādreiz dzīvē izdosies šo cilvēku satikt un palūgt autogrāfu. Protams, tas laimīgais, kuram izdevies būt kopā ar aktrisi, iegūst savas 15 minūtes slavas, kas, protams, arī ir patīkami. Varbūt arī šis vīrietis neiegūst slavu, taču tad šāds vīrietis spēj uzzināt, kādas ir aktrises patiesās dzīves nianses un vispār – ikdienas dzīve.

Medmāsa

Ne tikai vīrieši izrāda un izjūt emocijas pret medicīnas darbiniekiem – to dara arī sievietes, turklāt tas parasti notiek brīžos, kad vismazāk būtu nepieciešams. Kādēļ tā? Tādēļ, ka slimi cilvēki ir daudz jutekliskāki un vispār jūtīgāki. Viņiem ir bail, kauns, viņi ārsta priekšā ir atklāti un neaizsargāti. Un tad uzrodas viņa – eņģelis baltā halātā. Lai gan parasti medmāsas nemaz tik labi neizskatās, jo bieži gadās strādāt diennaktīm, turklāt smagu darbu gan fiziski, gan morāli, vīriešiem tas nerausta – koķetēt iespējams vienmēr. Viņa būs tas glābiņš, kas atnāks un aizdzīs pašu nāvi, kura tieši to vien dara, kā dodas pakaļ tiem “nabadziņiem”, kas salauzuši pirkstu.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru