Vīrietis uzaicināja divus izbadējušos bērnus uz restorānu paēst. Kad viņš saņēma rēķinu, ļoti apstulba

Vīrietis bija pasūtījis sev restorānā galdiņu, iekārtojās un tūdaļ bija gatavs sākt ēst, kad pēkšņi kaut kas pievērsa viņa uzmanību aiz loga. Pie loga uz ielas stāvēja mazs zēns, kurš skatījās iekšā uz ēdienu un cilvēkiem, kuri to bauda, kamēr mazajam zēnam tecēja siekalas.

Varēja uzreiz saprast, ka mazais zēns ir izbadējies. Pavisam netālu stāvēja arī viņa māsa, kas nespēja novērst skatienu no ēdiena. Vīrietim palika bērnus ārkārtīgi žēl un viņš uzaicināja viņus iekšā paēst un sastādīt viņam kompāniju.

Vīrietis vārdā Ahilešs Kumars ieveda bērnus iekšā un apsēdināja pie sava galda. “Ko jūs ēdīsiet?” viņš pajautāja. Bērni, neko neteikdami, vienkārši norādīja uz viņa šķīvi, tādēļ Ahilešs pasūtīja vēl divas tādas porcijas. Viņi nespēja vien sagaidīt, kad viņiem beidzot tiks atnests ēdiens. Līdzko viņiem uz galda tika nolikts ēdiens, mazais zēns teju ieurbās savā traukā, taču viņa māsa viņu apturēja, sacīdama, ka nepieciešams nomazgāt rokas. Tā viņi abi devās uz tualeti.

Kad viņi atgriezās, abi divi notiesāja savas porcijas rekordlielā ātrumā. Vīrietis pasmaidīja un noskatījās uz abiem bērniem. Bērni bija pabeiguši ēst un, nespēdami vien pateikties, pameta restorānu. Vīrietis lēnītēm pabeidza savu maltīti. Kad viņš bija paēdis, palūdza atnest rēķinu. Uz atnestā rēķina bija uzrakstīts kas patiešām pārsteidzošs.

Rēķinā nebija norādīta nekāda summa. Tur bija uzrakstīts šis: “Mēs nevaram palīdzēt visai cilvēcei, taču jūs pacentāties to izdarīt kaut nelielai tās daļiņai.” Ahilešs bija ļoti aizkustināts par restorāna īpašnieka rīcību. Viņš secināja, ka tā esot karma un labsirdība.

avots: vrutmilife.com

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru