Vīrietis aizveda savu tēvu uz pansionātu. Kad atgriezās mājās, piecus gadus vecais dēls uzdeva jautājumu, kura dēļ viņš palika uz pauzes

Cieniet savus vecākus, neskatoties uz viņu vecumu. Viņi visu savu dzīvi ir veltījuši jums, tādēļ nav pelnījuši šādu attieksmi.

LASI VĒL: Krievijā izvarotās 14 gadus vecās meitenes tēvs nogalināja izvarotāju turpat tiesas zālē

Dēls nolēma, ka viņa tēvs ir kļuvis par vecu un par apgrūtinājumu ģimenei, tādēļ aizveda viņu uz pansionātu.

Viņa piecus gadus vecais dēls jautā:

“Tu pierakstīji adresi, kurp aizvedi vecotēvu?”

“Tu gribi viņu apciemot?”

“Es gribu zināt, kurp man vajadzēs vest tevi, kad kļūsi vecs.”

Dēls uzdeva ļoti korektu jautājumu savam tēvam. Kā rīkosieties jūs, tā rīkosies arī jūsu bērni. Saviem bērniem ir jāsniedz labs un pareizs piemērs, ka vecāki ir jāmīl un jāciena, neskatoties uz neko citu. Nevajag no vecākiem atbrīvoties tādēļ, ka viņi paliek veci, nepieciešams darīt tieši pretēji  – izrādīt daudz lielāku mīlestību un rūpes. Mīliet savus vecākus, jo jums tie ir tikai vieni, turklāt neviens cits šajā pasaulē jūs nesapratīs tā, kā viņi to dara.

LASI VĒL: 5 bērnu tēvs devās pie ārsta iesnu dēļ. Bet ārsts atrada kaut ko briesmīgu. Novērtējiet katru dzīves mirkli!

Ja jūs piekrītat šim, tad dalieties arī ar citiem!

Avots: zacep.com

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

  • <cite class="fn">arnolds</cite>

    Tiesi javed uz pansionatu, bet dargu, kur skatas, ko dara vecais cilveks.Iedos padzerties, paest, pastaigaties laidis. Pasi to , esot darba , nevar izdarit. Biezi gan jaapciemo., lai nejut atskirtibu.

  • <cite class="fn">Lizete</cite>

    …viegli ir runāt tiem, kuriem nav jāstrādā, lai vispār varētu izdzīvot…., mūsu valsts ir darījusi visu, lai nevarētu palīdzēt ne vecākiem, ne mazbērniem…. ,un,ja to uzņemtos, tad no pārpūles pats var palikt kopjams, ir arī bijusī gadījumi, kad bērni aiziet ātrāk par saviem vecākiem…. ..skumji…..

Pievienot komentāru