ŠO trīs zodiaka zīmju pārstāvēm ir vislielākā iespējamība, ka no viņām aizbēgs vīrietis

Katrai Zodiaka Zīmei ir savas īpatnības, kuras var pievilkt vai atgrūst apkārtējos. Zodiakālā apļa dažām pārstāvēm piemīt tik smags raksturs, ka neviens vīrietis nav spējīgs būt ar viņām ilgāku laiku.

Pateicoties dabīgajam skaistumam un valdzinājumam, sievietes spējīgas burtiski sajaukt prātu vīrietim. Taču dažos gadījumos ārējā čaula mēdz būt mānīga, un zem tās daiļā dzimuma pārstāves slēpj savas pašas tumšākās puses. Katrai Zodiaka Zīmei raksturīgas noteiktas rakstura īpašības, uzvedība un pat attieksme pret apkārtējiem. Daudzi zodiakālie pārstāvji iemācījušies cītīgi maskēt savus trūkumus, tāpēc no pirmā acu uzmetiena grūti saprast, kāds šis cilvēks ir patiesībā. Eksperti izstāstīs jums, kādas sievietes nespēj izturēt neviens vīrietis.

Sieviete – Mežāzis

Sievietes – Mežāži – dzimušas karjeristes. Kā likums, mīlestībai un romantikai viņām nav īpašas vērtības, tieši tāpēc viņas bez lielām pūlēm var atrast sev partneri, bet drīzumā tikpat viegli ar viņiem šķirties. Vīriešiem diezgan grūtu atrasties ilgstošās attiecībās ar šo Zodiaka Zīmi. Dažas šī zvaigznāja pārstāves ir diezgan valdonīgas, pedantiskas un pat egoistiskas personības. Tādēļ vīriešiem ļoti sarežģīti izpatikt iemīļotās kaprīzēm. Visbiežāk attiecībās ar Mežāzi šķiršanās iniciators ir vīrietis, un pārrāvums viņam nenes lielus pārdzīvojumus, drīzāk otrādi, dod atbrīvošanās sajūtu.

Šķir nākošo lapu un uzzini, kuras vēl ir neciešamas! 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru