Slavens dermatologs parādīja, kā atbrīvoties no brūnajiem pleķiem uz sejas ādu ar šo vienkāršo triku!

Manai tantei palīdzēja!

Pigmentācijas plankumi vai brūnie pleķi uz ādas, liecina par noteiktu veselības problēmu. Visbiežāk šie plankumi parādās uz sejas, rokām, pleciem, kājām daudzu gadu garumā, un to skaits pastāvīgi pieaug.

Zemāk piedāvājam jums ļoti vienkāršu, bet efektīvu, dabīgu produktu, kas palīdzēs jums atbrīvoties no šiem pleķiem, un jūsu āda izskatīsies labāk un jauneklīgāk.

Jums ir nepieciešamas tikai divas sastāvdaļas, kuras jums ir jāsamaisa, un jāpielieto skartajās vietās. Tie ir svaigs sīpols un etiķis.

Svaiga sīpola sula jau izsenis tiek izmantota, lai ārstētu rētas un citas ādas problēmas, jo tā satur antioksidantus, kas aizsargā ādu.

Etiķis vai ābolu etiķis pats par sevi satur hidroskābi, kas novāc atmirušās ādas šūnas un savienojumā ar sīpolu var radīt brīnumus jūsu ādai.

Lūk, kā viss jāpagatavo:

Ņemiet svaigu sīpolu un sagrieziet to kubiciņos, pēc tam sakuliet to blenderī un kārtīgi samaisiet. Pēc tam pievienojiet etiķi, kārtīgi samaisiet, līdz iegūta viendabīga masa.

Pirmās izmaiņas būs pamanāmas tikai pēc septiņām dienām, bet turpiniet pielietot šo maisījumu, līdz pilnībā būsiet atbrīvojušies no pigmentācijas pleķiem.

avots


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *