Sargeņģeļi eksistē, un šis video to pierādīs!

Dzīvē mēdz būt gadījumi, kad tevi glābt var tikai brīnums…un tādi notiek! Katram cilvēkam dzīvē mēs būt brīži, kad tas paliek viens ar visām radušajām problēmām, un liekas, ka blakus nav neviena, kas var palīdzēt, un tad skumjas-izmisums uzgulst pleciem, un dzīve zaudē jebkādu jēgu.

Skeptiķi un ateisti ir pārliecināti, ka pārdabisku spēku nav, un ka sargeņģeļi ir tikai ticīgu cilvēku fantāzijas, toties dzīvē gandrīz katram cilvēkam ir bijuši gadījumi, kuru grūti izskaidrot no loģikas skatu punkta. Šajā video apkopoti gadījumi, kas pierāda, ka cilvēka dzīvē acīmredzami ir iejaukušies pārdabiski spēki. Jo nonākt briesmīgā autokatastrofā un tikt cauri bez jebkādas skrambiņas ir prātam neaptverami, taču fakti runā paši par sevi. Liekas, ka sargeņģelis ir uzlicis savu neredzamo spārnu savam cilvēkam un pasargājis to no neizbēgamas bojāejas!

Avots: sunduchok.pw

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

  • <cite class="fn">Maija</cite>

    Sargeņģeļi ir doti daudziem cilvēkiem, tikai jāprot tajos ieklausīties……….es esmu aizmigusi pie stūres nakts laikā braucot, bet pirms līkuma mani Sargeņģēlis pamodina, un tā daudzreiz esmu sava Sargeņģeli jutusi par viņa brīdinājumem. Tikai Viņam paklausot var sevi glābt un pasargāt.

Pievienot komentāru