Riks Simsons palīdzēja 5000 cilvēku uzvarēt vēzi! Iznīciniet ļaundabīgos audzējus vien 90 dienu laikā!

Kaņepes vai kaņepju eļļu cilvēki pasaulē izmantojuši jau gadsimtiem ilgi. Ar tām tika ārstētas daudz dažādas slimības.

Taču jau 20. gadsimta otrajā pusē to aizliedza, jo tika ieviesti miljardiem vērti farmaceitiskie uzņēmumi.

Riks Simsons – inženieris-mehāniķis, kuram 2002. gadā diagnosticēja ādas vēzi. Lai cīnītos ar šo briesmīgo slimību, viņš izmantoja kaņepju eļļu. Pašlaik viņš tiek uzskatīts par vienu no lielākajiem pasaules aktīvistiem, kurš cīnās par kaņepes legalizāciju. Izmantojot šo ārstēšanas metodi, vīrietis ir palīdzējis izārstēt jau vairāk nekā 5000 cilvēku.

Viņš piedalījās Serbijas pilsētā Belgradā rīkotajā diskusijā, kur ārsti un zinātnieki apsprieda šo ārstēšanas metodi. Tika pierādīts, ka šis ārstēšanas veids tiešām esot labs. Taču tas nenozīmējot, ka visiem pacientiem tagad jāatsakoties no zāļu terapijām. Ķīmijas terapijas kopā ar kaņepju eļļu var palīdzēt daudz veiksmīgāk cīnīties ar šo briesmīgo slimību.

Viņš ir pārliecināts, ka gan kaņepes, gan kaņepju eļļa var izārstēt daudzas nopietnas veselības problēmas, piemēram, diabētu, aterosklerozi, multiplo sklerozi, epilepsiju, astmu, psoriāzi, kā arī daudzas nāvīgas vēža formas.

Riks savu stāstu pastāstīja Serbijas žurnālam “Telegraph”: “Es vienmēr cilvēkiem saku – kaņepes jūs izārstēs, un jūs sapratīsiet, ka pašlaik tās ir pasaulē labākās zāles!”

https://www.youtube.com/watch?v=N3Yn5O4mHs4

Avots: justfun.su

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru