Māte uz dēla ķermeņa pamanīja aizdomīgus izsitumus. Kad slimība pilnībā saēda ādu… – lūk, kur ir iemesls.

Piepūšamie batuti ir viena no bērnu mīļākajām rotaļlietām. Tie ir burtiski ik uz soļa: bērnu laukumos, parkos, pludmalēs, tirdzniecības centros. Mazuļi ar prieku lēkā un ārdās, bet vecāki var pa to laiku nedaudz atslābt.

Bet neviens pat nenojauš, ka tāda nevainīga izklaide var izraisīt visspēcīgākos izsitumus. Pirmo reizi par to runāja Brenda Sandersone no Masačūsetsas, kuras dēls kļuva par upuri.

Izsitumu iemesls bērnam

  1. Pirmie simptomi
    Sieviete savam 10 gadus vecajam bērnam pamanīja dīvainus sarkanus izsitumus uz rokām. Viņa padomāja, ka tas ir kāda kukaiņa kodums, un ievainoto vietu sasmērēja ar smēri. Bet pavisam drīz izsitumi parādījās uz visa ķermeņa, izplatījās uz vēderu, kājām.
  2. Čūlas
    Sarkani izsitumi uz ādas nepārgāja, sāka parādīties iekaisušas čūlas. Kad sieviete ieraudzīja, ka bērna stāvoklis pasliktinās, viņa uzreiz vērsās pie ārsta. Mediķis noskaidroja, ka zēns ir saindējies ar stafilokoku infekciju. Tika uzdots viens jautājums: “Kur?”. Ar vecāku un ārsta kopīgiem pūliņiem izdevās atrast atbildes.
  3. Cēlonis
    Cēlonis satrieca visus! Izsitumus uz bērna ķermeņa izraisīja piepūšamie batuti. Iepriekšējā vakarā zēns bija dauzījies tādā piepūšamajā pilī, un neviens no pieaugušajiem pat nenojauta, ka var notikt tāda nelaime.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru