Ko par tevi domā citi, bet nesaka, ņemot vērā zodiaka zīmi?

Gribat uzzināt, kas notiek apkārtējo cilvēku prātos, kad viņi jūs ierauga?

Auns

Cilvēki vienmēr ir bijuši pārsteigti, cik harmoniska izskatās jūsu dzīve pēc pirmā acu uzmetiena. Taču jums vienmēr nepieciešama iedvesma un iedvesmojošs līderis, tādēļ apkārtējie cilvēki bieži vēlētos, lai jūs saņemtos dūšas un nebaidītos kaut ko izdarīt paši saviem spēkiem.

Vērsis

Jūs esat ļoti ambiciozi un vienlaikus fantastisks draugs citiem. Apkārtējie redz, ka jūs esat ar mieru pārvarēt jebkādas grūtības savu mērķu sasniegšanai. Taču tas, kas reizēm izskatās tik ideāls, patiesībā nav īsts. Jūs vienkārši dievināt uzmanību, tādēļ darīsiet visu, lai tā vienmēr ir vērsta jūsu virzienā.

Dvīņi

Jūs esat paši labākie draugi, kādus vispār var vēlēties. Jūs neesat skopi, tādēļ sev mīļu cilvēku dēļ darītu it visu. Taču jūs mīlat “vārīties” drāmā, kuru paši sev esat sataisījuši, kas bieži vien tracina apkārtējos.

Vēzis

Kad cilvēki pieķeras jums, viņi kļūst teju atkarīgi. Lielākā daļa cilvēku pat nav spējīgi pateikt par jums neko negatīvu. Taču jūs esat kā emocionāli nestabils bērns – jūs tā satraucaties par to, ka jums nemitīgi nepieciešami apstiprinājumi no citiem cilvēkiem, ka bieži vien nodarāt paši sev pāri.

Lauva

Jūs esat visspēcīgākais cilvēks, ko apkārtējie pazīst. Taču katram cilvēkam nepieciešams divas reizes apdomāties, pirms stāties konfliktā ar jums. Jūs dievināt visu kontrolēt. Iespējams, ka jūs joprojām sekojat līdzi sava bijušā dzīvei – tikai tādēļ, ka viņš vai viņa ir spējis samierināties un dzīvot tālāk.

Jaunava

Jūs esat ļoti jautri un atjautīgi cilvēki, ar kuriem vienmēr ir interesanti. Jūs esat lieliski draugi un tik pat lieliski partneri nopietnām attiecībām. Taču reizēm jums ir ļoti grūti noturēt mēli aiz zobiem, īpaši tad, ja kādam stāstāt par savām jūtām.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru