Katrīne Judovica turpmāk strādās “Narvesen Baltija” padomē; uzsāk jaunā “Narvesen Baltija” valdes priekšsēdētāja atlasi

No 2019. gada aprīļa šī brīža SIA “Narvesen Baltija” valdes priekšsēdētāja Katrīne Judovica atstās uzņēmuma valdes priekšsēdētājas amatu, bet turpinās darbu kā uzņēmuma padomes locekle. Jaunā uzņēmuma vadītāja piesaiste notiks līdz 2019.gada aprīlim.

Katrīne Judovica uzņēmumā “Narvesen Baltija” ir strādājusi kopš 1998. gada. Pirmos piecus gadus viņa bija iepirkumu un mārketinga direktore. 2003. gada septembrī viņa tika izvirzīta par uzņēmuma valdes priekšsēdētāju. Šajā laikā “Narvesen” Latvijā kļuvis par Eiropas līmeņa mazumtirgotāju un līderi convenience store segmentā. Katrīne un viņas komanda ir pastāvīgi attīstījusi “Narvesen” tirdzniecības vietu tīklu, lai tas būtu vadošais zīmols Latvijas mazā formāta veikalu tirgū.

Jau pirmajā gadā Katrīnes Judovicas vadībā uzņēmums spēja uzrādīt pozitīvus finanšu rezultātus. Šajā laikā veiksmīgi noritējusi uzņēmumu “Narvesen” un “Preses Apvienība” apvienošana vienotā struktūrā un izveidota uzņēmuma franšīzes sistēma. Pateicoties veiksmīgai īstenošanai un stratēģiski pareiziem attīstības soļiem, šī apvienošana bruģēja ceļu straujai uzņēmuma izaugsmei. Vērtībās un cilvēkos balstīta uzņēmuma vadības pieeja, kas stiprina franšīzes devēju un atbalsta personāla individuālo potenciālu, ir “Narvesen” sasniegumu pamatā. Uzņēmums plāno 5% izaugsmi arī šogad. Tuvāko divu gadu laikā “Narvesen” attīstībā tiks investēti kopumā 3,5 miljoni eiro.

Reitan Convenience izpilddirektors un “Narvesen Baltija” padomes priekšēdētājs Johanness Sangness (Johannes Sangnes): “Pēc 20 gadiem “Narvesen Baltija” es vēlos pateikties Katrīnei Judovicai par viņas ieguldījumu uzņēmumā. Katrīne ir bijusi svarīgs cilvēks mūsu biznesam Latvijā, un es esmu ļoti lepns par viņas ieguldījumu, lai “Narvesen” Latvijā kļūtu par nozīmīgu mazumtirgotāju. “Narvesen Baltija” šogad uzrāda strauju izaugsmi, un es esmu drošs, ka tā turpināsies arī nākotnē. Esmu gandarīts par iespēju ar Katrīni sadarboties uzņēmuma padomē, un vēlu viņai visu labāko jaunajā darbā ar MOT.”

Līdzās darbam “Narvesen” padomē Katrīne Judovica kļūs par izpilddirektori GO GLOBAL “MOT Foundation”. MOT ir starptautiska jauniešu izglītības programma skolām. MOT mērķis ir iedrošināt un motivēt jauniešus, vienlaikus preventīvi novēršot atkarības un atstumtības riskus. Programmai ir 20 gadu vēsture, šobrīd tā tiek īstenota piecās valstīs (Norvēģijā, Dānijā, Dienvidāfrikas Republikā, Taizemē un Latvijā), apmācot 95 000 jauniešu. Katrīne ir programmas iniciatore Latvijā, un viņas uzdevums būs paplašināt MOT klātbūtni jaunās valstīs visā pasaulē.

“Pirms trīs gadiem, kad es aizsāku šo programmu Latvijā, biju pārliecināta – ja mēs veidosim stiprus un drosmīgus jauniešus, mēs varēsim radīt arī stiprāku un drošāku sabiedrību. MOT programma ir uzrādījusi izcilus rezultātus, stāstot jauniešiem par drosmi dzīvot, drosmi rūpēties un drosmi pateikt nē. Programma ir gatava paplašināties, nostiprināt savas pozīcijas vēl plašākā mērogā. MOT komandai ir lieli plāni, un es esmu gandarīta, ka tieši man uzticēts tos virzīt un īstenot,” saka Katrīne Judovica.

Paredzēts, ka jaunais “Narvesen Baltija” vadītājs/vadītāja savus darba pienākumus sāks pildīt no 2019. gada marta. Jaunais vadītājs tiks izraudzīts profesionālā vadības atlases procesā, rūpīgi izvērtējot iekšējos un ārējos kandidātus.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru