Kas būtu jāzina katrai sievietei par precētiem vīriešiem, kuri krāpj

Agrāk es nekādi nevarēju saprast krāpšanu. Es ne ar ko nevarēju to attaisnot. Kamēr tas nenotika ar mani.

Agrāk es nekādi nevarēju saprast krāpšanu. Es ne ar ko nevarēju to attaisnot. Kamēr tas nenotika ar mani. Kamēr es nekļuvu par sievieti, kas guļ ar precētu vīrieti.

Tā bija smaga pieredze, es par savu rīcību biju atbildīga par visiem 100%, un izgāju no tā visa ar pavisam citu domāšanu. Es sapratu, ka daudz labas un gudras sievietes arī ir bijušas iejauktas kādā krāpšanā.

Un ne vienmēr visa vaina ir ļaunajā raganā, kura grib nozagt precētu vīru. Bieži vien jūtīga sieviete iemīlas vīrietī, kurš izrādās manipulāciju un melu meistars.

Smalki un grūti pamanāmi ir paņēmieni, ar kādiem vīrieši – krāpnieki var savaldzināt gudru sievieti.

Sākumā viņi izturas ļoti draudzīgi, pavedinoši un liekas, ka tam nekas nesekos. Viņi var uzsākt vienkāršu sarunu, reizēm atklāti apspriežot savu sievu vai ģimeni kā lepni un priekšzīmīgi ģimenes cilvēki. Un kopumā, ja jūs esiet vientuļa sieviete vai attiecībās, jūs šīm sarunām nepievērsīsiet nekādu uzmanību.

Visbiežāk šāda sazināšanās vērojama darbā, bet var būt arī citos apstākļos.

Parasti lielākā daļa precēto vīriešu – krāpnieku savu upuri sāk apstrādāt, bārstot viņai komplimentus, piedāvājot savu atbalsta plecu uz kura izraudāties vai pat pērkot dāvanas. Rezultātā viņi iegūst jūsu telefona numuru, atrod jūs sociālajos tīklos vai atrod kādu citu veidu, lai varētu ar jums pastāvīgi kontaktēties.

Lielākajā gadījumā tādiem vīriešiem ir pilnīgi vienalga vai sieviete ir precējusies vai nav. Taču ir arī tādi, kuri grib kontrolēt savu mīļāko, tāpēc izvēlas tikai vientuļas dāmas.

Galvenais satraucošais zvans – precētais vīrietis sāk jums žēloties par savu laulību. Un tik sirsnīgi, ka jūs nodomājat, ka viņi taisās šķirties. Vēl viens moments ir žēlošanās par sliktu seksu, vai tā deficītu.

Visbiežāk tie ir meli. Precētais vīrietis – krāpnieks melo par savu ģimenes dzīvi. Redz, viņi ar sievu guļot atsevišķās gultās, un kopā viņi ir tikai bērnu dēļ. Var pat nonākt tik tālu, ka viņš saka, ka šķiršanās papīri jau gandrīz ir parakstīti. Taču tie ir meli. Viņi nemaz netaisās šķirties un guļ ar sievu vienā gultā un pat nodarbojas ar seksu.

Diemžēl, vairums sieviešu,  ja ar kādu ir pārgulējušas sāk viņā iemīlēties, pat ja viņš ir precējies, un tic visiem viņa meliem.

Lielais vairums precēto vīriešu – krāpnieku nemaz netaisās pamest savas sievas. Viņi grib visu un uzreiz – uz citu rēķina.

Tāpēc, lūdzu, kad nākamo reizi mīsiet dubļos mīļāko, vispirms padomājiet par savu laulāto draugu….

avots

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru