Kam gan tas neinteresē? Uzzini, cik lielu mantojumu ir atstājis mūžībā aizgājušais dziedātājs Josifs Kabzons

Zināms, cik lielu mantojumu saviem bērniem un mazbērniem atstājis mirušais dziedātājs Josifs Kobzons, ziņo nra.lv, atsaucoties uz super.ru. Dzentlmenis.lv jau ziņoja, ka 80 gadu vecumā mūžībā aizgājis padomju estrādes leģenda, Krievijas Valsts domes deputāts Josifs Kobzons, radiostacijai “Govorit Moskva” apstiprinājuši viņa radinieki.

2005. gadā Kobzonam diagnosticēts vēzis, pēc kā viņš daudzus gadus ārstējās. Šā gada jūlija nogalē viņš ievietots vienā no Maskavas slimnīcām, kur pieslēgts mākslīgās elpināšanas sistēmai. Lasi arī: Nopublicētas jaunākās prognozes par laika apstākļiem septembra sākumā Latvija 2003.gadā Kobzonu iekļāva “melnajā sarakstā”.

Oficiālais iemesls toreiz bija “valsts drošības un kārtības apdraudējums”, taču 2004.gadā toreizējais iekšlietu ministrs Ēriks Jēkabsons viņu no saraksta svītroja, un kopš tā laika Kobzons katru gadu apmeklēja “Jauno vilni”. Māksliniekam Piemaskavā piederējuši divi hektāri zemes Bakovkas ciematā.

Uz tā atrodoties sešas ēkas – trīs dzīvojamās mājas, viesu nams, apsardzes nams un saimniecības namiņš. Tāpat viņam piederēja vēl citas bagātības, un super.ru aplēsis tā visa vērtību. Māksliniekam Piemaskavā piederējuši divi hektāri zemes Bakovkas ciematā. Uz tā atrodoties sešas ēkas – trīs dzīvojamās mājas, viesu nams, apsardzes nams un saimniecības namiņš. Tāpat viņam piederēja vēl citas bagātības, un super.ru aplēsis tā visa vērtību.

Šķir otru lapu, lai noskaidrotu mantojuma un īpašuma vērtību naudas izteiksmē

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru