Jaunais SEAT Tarraco ienāk Latvijas tirgū

SEAT Tarraco ir klāt! Līdz šī gada beigām gaidām pirmo SEAT Tarraco Autobrava salonā Mežciemā – Biķernieku ielā 145, kur katrs interesents varēs aplūkot un izmēģināt jauno spēkratu.

Jaunais Tarraco ierindojas SEAT SUV ģimenes priekšgalā, kļūstot par vecāko brāli gan Ateca, gan Arona, savienojot jaunākās tehnoloģijas, dinamiku, ērtāku vadāmību, praktiskumu un funkcionalitāti ar elegantu un progresīvu dizainu. Tarraco apvieno daudzas priekšrocības, kuras dod šī transportlīdzekļa gabarīti, piedāvājot automašīnu, kas tiks galā ar visiem mūsdienu dzīvesveida aspektiem.

– Tarraco ir SEAT atslēga, lai ienāktu lielajā SUV tirgū, papildinot ģimenes auto produktu līniju kopā ar Arona un Ateca

– Tarraco ietver sevī vislabāko dizaina, kvalitātes, aprīkojuma, savienojamības, drošības, stila un dinamikas līmeni, lai sniegtu kaut ko jaunu un svaigu šajā segmentā

– Lielais SUV piedāvā klientiem vēl vairāk variantu, ar piecu un septiņu sēdekļu versijām.

– SEAT Tarraco tiks prezentēts tirgū pašā 2019. gada sākumā

Jaunais SUV savieno katra SEAT transportlīdzekļa galvenās īpašības: dizainu ar funkcionalitāti, sportiskumu ar komfortu, tehnoloģijas ar emocijām, bet konstruktīvā izpildījumā, kas atbilst visdažādākajiem dzīvesveidiem. Jaunais SEAT Tarraco ir paredzēts vadītājiem, kuriem ir nepieciešama piecu vai septiņu sēdekļu transportlīdzekļa lietderīgums, augstākas vadītāja izvietojuma pozīcijas praktiskums, bet kuri tajā pašā laikā apzinās savas vēlmes attiecībā uz transportlīdzekļa estētisko ārējo tēlu un augsti vērtē Tarraco līdzsvaru pašpārliecinātībā, elegancē un sportiskumā.

“SEAT Tarraco ir jāizmēģina, tikai vārdos nevar izstāstīt visas priekšrocības un ērtās funkcijas” saka Autobrava direktors Ruslans Vlasjuks. “Bāzes modeļa cena ir 26990 EUR. Mēs aicinām visus uz Autobrava salonu – Biķernieku ielā 145 izmēģināt jauno SEAT Tarraco.“

Nosaukums cēlies no Vidusjūras pilsētas Taragonas, kas ir vēstures un kultūras centrs ar apbrīnojamu arhitektūru un jaunu, drosmīgu garu. Nosaukums Tarraco tika izvēlēts pēc vairāk kā 146 000 SEAT entuziastu balsojuma, kas piedalījās #SEATseekingName sacensības finālposmā.

Kabīnes iekšā Tarraco piedāvā augstākās kvalitātes ergonomiska dizaina interjeru ar mūsdienīgām informatīvās izklaides un savienojuma tehnoloģijām, kas palielina mijiedarbību starp vadītāju un transportlīdzekli.

Tarraco piedāvā izvēlēties starp diviem modernajiem benzīna dzinējiem un diviem attīstītākajiem dīzeļdegvielas dzinējiem, kas palīdz izpildīt visstingrākās likuma prasības attiecībā uz gaisa piesārņojumu, nodrošinot klientam vislabākos radītājus. Lielais SUV ir arī nākotnē izmantojams un gatavs izmantot alternatīvas spēka piedziņas tehnoloģijas.

No izsmalcinātā ārējā dizaina un modernākās interjera sajūtas, līdz modernā dzinēja līnijām un dinamisko šasiju tehnoloģijām, Tarraco simbolizē SEAT zīmola pamatvērtības ir daļa no segmenta, kas galvenokārt ir pazīstams ar savu izteikto spēku.

Jaunā SEAT Tarraco iepriekš pārdošana sāksies decembrī – automašīna tiks ieviesta tirgū 2019. gada pašā sākumā.

Ņemot vērā, ka SUV tirgus turpina augt, Tarraco spēlēs izšķirošo lomu SEAT uzņēmumā pēc prezentācijas pašā 2019. gada sākumā, stiprinot zīmolu un palīdzot turpmākajai izaugsmei, kad uzņēmuma pārdošanas apjomi jau tāpat stabili pieaug. Pateicoties trijām SUV, zīmola turpmākās popularitātes izredzes, ar Tarraco priekšgalā, kļūst daudz skaidrākas.

SEAT lielākā produkcijas inovācija sasniedz augstāko līmeni ar zīmola jaunāko flagmani – Tarraco. Lielais SUV nodrošinās uzņēmumam lielāko peļņu, paplašinot portfolio un uzlabojot konkurētspēju, palīdzot pārklāt 80% transportlīdzekļu segmentu Eiropas tirgū.

SEAT perspektīvas paliek drošas un pozitīvas, kamēr tas prezentē jaunus transportlīdzekļus savā līnijā un atsvaidzina tos, kas jau ir pamatspēlētāji tirgū, piedāvājot transportlīdzekļus, kas atspoguļo mūsu klientu dzīvesveida katru aspektu. Starp šī gada janvāri un oktobri, zīmols sasniedza 449 000 transportlīdzekļu apjomu pasaulē, kas ir 13.7% vairāk nekā šajā pašā periodā 2017. gadā (395 100). Šis ir vislabākais sasniegums SEAT vēsturē, kā arī sasniegums ir lielāks par to, kas tika sasniegts posmā no 2000. gada janvāra līdz oktobrim (433 600 automašīnas).

“SEAT šobrīd piedzīvo lielāko produkcijas ekspansiju pēdējo gadu laikā. saka Luca de Meo, SEAT prezidents, “Tas ne tikai papildina mūsu SUV ģimeni, bet arī sniegs jaunu sparu segmentam un palīdzēs iesaistīt jaunus klientus SEAT ģimenē.”

SEAT ir vienīgais uzņēmums, kas izgudro, attīsta, ražo un pārdod automašīnas Spānijas tirgū. Volkswagen grupas dalībnieks, starpvalstu uzņēmuma galvenais birojs atrodas Martorellā (Barselona), eksportējot 80% no saviem transportlīdzekļiem, uzņēmums ir pārstāvēts 80 valstīs un piecos kontinentos. 2017. gadā SEAT saņēma neto peļņu 281 miljons eiro apmērā, pārdodot gandrīz 470 000 automašīnu un sasniedzot apgrozījuma rekordu vairāk nekā 9.5 miljardu eiro apmērā.

SEAT grupā strādā vairāk nekā 15 000 ekspertu un tas apvieno trīs ražošanas centrus – Barselona, El Prat de Llobregat un Martorell, kur tiek ražotas izteikti veiksmīgie Ibiza, Arona un Leon. Turklāt, uzņēmums ražo Ateca un Toledo Čehijas Republikā, Tarraco Vācijā, Alhambra Portugālē un Mii Slovākijā.

Starptautiskajam uzņēmumam ir savs Tehnoloģiju centrs, kas darbojas kā zinātniskais mezgls, apvienojot 1 000 inovāciju veidošanā nodarbinātos inženierus Spānijas lielākajam industriālajam investoram R&D. SEAT jau šobrīd nodrošina modernākās savienojamības tehnoloģijas savā produktu līnijā un darbojas, lai veicinātu uzņēmuma globālās digitalizācijas procesu, sekmējot nākotnes mobilitāti.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru