Gumijas maciņš – viegls veids, kā piesaistīt naudu

Kas jums ir vajadzīgs? Pavisam nedaudz!

  1. Jūsu naudas maks. Tieši tas, kuru ikdienā lietojat.
  2. Gumija, ko liek apkārt naudai. Gan jau esat redzējuši, kā ap lielākām papīra naudas buntītēm apliek apkārt plānu gumiju – tāda arī būs nepieciešama. Pajautājiet veikalā, vai viņiem gadījumā tādas nav, vai aptiekā. Protams, vislabākās ir tieši tās gumijas, kas savulaik tika lietotas naudas sasaiņošanai, nevis zāļu iepakojumiem. Tieši tās gumijas glabā naudas enerģētiku. Ja ņemat gumiju no aptiekas, tad pirms tam nolieciet šo gumiju blakus palielākai naudas banknotei, lai tā “uzlādējas” ar enerģiju.

Kas īsti ir jādara? Patiesībā viss ir gaužām vienkārši!

Paņemiet savu maciņu un gumiju. Šo gumiju nepieciešams pārlikt horizontāli pāri maciņam, un to noteikti jāliek ir tieši horizontāli pāri, jo tādā veidā mēs palielināsim savu maciņu.

Ja jums ir salokāms maks, tad nepieciešams to atvērt un tad pārlikt pāri gumiju. Iespējams, ka gumija būs daudz platāka par pašu maku, tādā gadījumā varat droši gumiju pārlikt vēlreiz pāri.

Tagad, ar pirkstiem turot gumiju, sakiet šādu frāzi:

“Gumiju nostiepju – maciņu izstiepju. Naudiņu piesaistu. Nāc, naudiņa, gan liela, gan maza!”

Vārdus varat atkārtot tik daudz reižu, cik paši to vēlaties. Pēc tam šo gumiju nepieciešams ielikt savā makā. Šo rituālu ir nepieciešams kaut kad atkal atkārtot.

Lai jums veiksmīga diena un šis rituāls sniedz patiešām daudz naudiņas!

Ja vēlaties, lai šis paņēmiens būtu patiesi iedarbīgs, obligāti dalieties arī ar citiem lasītājiem!

AVOTS


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *