Garīgās veselības nedēļas norises vieta tiek pārcelta uz koncertzāli “Lielais dzintars”

No 22.–25. novembrim Liepājā norisināsies Garīgās veselības nedēļa, kuras ietvaros liepājniekiem būs iespēja uzlabot emocionālo un fizisko labsajūtu. Iedzīvotāju lielās intereses dēļ aktivitāšu norises vieta tiek pārcelta uz koncertzāli “Lielais dzintars”. Lai pēc iespējas vairāk interesentu varētu piedalīties sevis izzināšanas aktivitātēs, vairākas nodarbības notiks divas reizes.

22. novembrī no pulksten 16.00 līdz 18.00 un no pl. 18.30 līdz 20.30 koncertzāles “Lielais dzintars” spoguļzālē Civita Nova (6. stāvā) ikvienam interesentam būs iespēja noklausīties geštaltterapeites Elīnas Zelčānes lekciju “Emocionālā higiēna un psihiskā veselība” un pārrunāt lekcijas saturu. Savukārt Kamerzālē (2. stāvā) no pulksten 18.00 līdz 20.30 norisināsies filmas „Prāta spēles” skatīšanās. Pēc kino seansa Radošā psiholoģijas centra “Ģimenei” psiholoģe Iveta Gēbele un psihoterapeite Lora Priedola analīzēs kino saturu un palīdzēs skatītājiem apzināties emociju lomu viņu dzīvē.

23. novembrī koncertzāles Kamerzālē (2. stāvā) grāmatas “No perfekcionisma uz mīlestību” autore un geštaltterapeite Elīna Zelčāne lasīs lekciju „Kā izkļūt no perfekcionisma slazda”. Lekcijas lasījumi notiks no pulksten 16.00 līdz 18.00 un no 18.30 līdz 20.30, tā īpaši noderēs tiem, kuri allaž visu grib izdarīt nevainojumi, bet, nespēdami to paveikt, mokās pašpārmetumos. Savukārt spoguļzālē Civita Nova (6. stāvā) no pulksten 18.00 līdz 20.00 norisināsies fiziska, emocionāli un enerģētiski atbrīvojoša un attīroša prakse, ko vadīs sieviešu fizisko un garīgo prakšu speciāliste Evita Eglīte. Divas stundas pirms šīs nodarbības vēlams neēst un uz nodarbību līdzi jāņem paklājiņš, pleds, ērts vingrošanas tērps, čības un dvielītis.

24. novembris būs diena, kuru liepājnieki varēs veltīt sava ķermeņa labsajūtai. Visas nodarbības notiks koncertzāles spoguļzālē Civita Nova (6. stāvā). No pulksten 09.00 līdz 11.00 sieviešu fizisko un garīgo prakšu speciāliste Evita Eglīte ļaus iegrimt sievišķās dabas dejā. Dejas notiks garos svārkos vai kleitās, zeķītēs vai basām kājām. Līdzi vēlams ņemt arī paklājiņu un pledu. No pulksten 11.00 līdz 12.00 un no 12.00 līdz 13.00 interesenti aicināti uz jogas un apzinātas elpošanas nodarbību, kuru vadīs vingrošanas instruktore Zane Frickausa. No pulksten 13.00 līdz 14.00 un no 14.00 līdz 15.00 fizioterapeite Elīza Kandere-Salmiņa iepazīstinās ar vingrošanas elementiem sievietes labsajūtai un sievišķībai. Bet no pulksten 15.00 līdz 16.30 un no 16.30 līdz 18.00 notiks miera joga un čella meditācija, kuru vadīs jogas un veselīgas kustības skolotāja Ilze Jēče un čelliste Ieva Šķendere. Uz nodarbībām no 11.00 līdz 18.00, lūgums ņemt līdzi ērtu vingrošanas tērpu un paklājiņu.

25. novembrī no pulksten 12.00 līdz 16.00 koncertzāles Kamerzālē (2. stāvā), vecāki, vecvecāki un pedagogi ir aicināti uz darbnīcu “Kā palīdzēt bērnam mācīties pašam risināt problēmas”. Darbnīcu vadīs interneta vietnes www.uzvediba.lv veidotāja, „Latvijas Autisma apvienības” vadītāja un trīs bērnu mamma Līga Bērziņa.

Visas lekcijas un nodarbības ir bez maksas, taču, tā kā vietu skaits ir ierobežots, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot vai sūtot sms uz tālruni: 25 404 241. Lai gan ir mainījusies pasākuma norises vieta, visas iepriekšējās rezervācijas aktivitātēm paliek spēkā. Garīgās veselības nedēļas organizatori sazināsies ar tiem iedzīvotājiem, kuri jau ir pieteikuši savu dalību pasākumam, lai precizētu nodarbību norises laikus.

Plašāku informāciju par nodarbību saturu un lektoriem varat uzzināt pašvaldības mājaslapā. Pasākuma informatīvais atbalstītājs Kurzemes Radio.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana. Fotoattēli var tikt izvietoti Liepājas pilsētas pašvaldības portālā www.liepaja.lv un pašvaldības sociālo tīklu facebook.com, twitter.com un instagram.com kontos.

Pasākums tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa, tālr. 63 404 747, e-pasts [email protected]

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru