Drogas priecēs Jelgavas iedzīvotājus Klientu dienās

AS Drogas mērķis ir sniegt klientiem vairāk nekā tiek gaidīts – gan apkalpošanā, gan produktu sortimentā, gan savstarpējā komunikācijā – tādēļ veicinot klientu lojalitāti jau trešo gadu tiek rīkotas Drogas Klientu dienas. Klientiem tiek dota iespēja sevi palutināt ar bezmaksas grimu vai frizūru, izmantot konsultācijas un citus pārsteigumus.

Pateicoties lielajai klientu atsaucībai Klientu dienas Jelgavā notiek jau otro reizi. Aicinām ikvienu interesentu T/C Valdeka, Rīgas iela 11a, Jelgava jau šo sestdien 15.septembrī no pulksten 12:00 iedvesmoties no skaistumkopšanas ekspertiem, iepazīt jaunus produktus un uzzināt noderīgus padomus. Klientu dienās apmeklētāji bezmaksas var saņemt grima uzklāšanu, matu krāsošanu un veidošanu, sejas ādas diagnostiku, veselīga dzīvesveida konsultācijas. Savukārt pasākumu starplaikā varēs izmantot izdevīgas atlaides ar Drogas karti, saņemt dāvanas par pirkumiem un piedalīties konkursos.

AS Drogas Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka – Ščeglova stāsta: “Drogas nav un nevēlas būt tikai veikals vai vieta iepirkumiem – ik dienu cenšamies klientiem sniegt vairāk. Tas nozīmē piedāvāt vairāk inovatīvu un pasaulē populāru produktu, personalizētus piedāvājumus, ekspertu padomus, ērtas telpas, kā arī draudzīgu un smaidīgu apkalpošanu. Arī programma “Veido Drogas pati” ir viens no veidiem, kā iesaistām klientus uzņēmuma veidošanā un parādām, ka viņu viedoklis spēj ietekmēt lēmumus – pēc aptaujām un vēstulēm ir veikti dažādi uzlabojumi veikalu vidē, reklāmas materiālos, mājas lapā u.c. Tādēļ vēl jo vairāk priecājamies, ka mūsu centienus iedvesmot un lutināt patiešām novērtē un arī turpmāk notiks pasākumi, kuros varēs uzzināt nozares speciālistu ieteikumus, iegūt jaunas zināšanas un prasmes, kā arī iepazīt Drogas pārstāvjus klātienē – jau iecienītie Dāmu skolas semināri visā Latvijā un par jaunu tradīciju kļuvušās Drogas Klientu dienas.”

Konsultācijām un pakalpojumi, kuriem iespējams pieteikties iepriekš, aizpildot elektroniski reģistrācijas formu (//www.drogasregistracija.lv/ ), kā arī klātienē apmeklējot pasākumu:

• L’Oreal Paris grima uzklāšana

• Maybelline New York grima uzklāšana

• Max Factor grima uzklāšana

• Makeup Revolution grima uzklāšana

• Mixa sejas ādas diagnostika

• L’Oreal Paris sejas ādas diagnostika

• Taft matu ieveidošana

• Colorista matu krāsošana

• Rexona veselīga dzīvesveida konsultācija

Drogas klientu dienas šoruden vēl priecēs savus klientus arī Daugavpilī (16.septembrī T/C Aveņu centrs, Raipoles iela 11a, Daugavpils), Liepājā (22.septembrī T/C Rietumu centrs, Jaunā ostmala 3/5, Liepāja) un Rīgā (23.septembrī T/C Spice, Rīga). Visos šajos pasākumos ikvienam klientam un interesentam ir iespēja saņemt bezmaksas grima uzklāšanu, sejas ādas diagnostiku, matu veidošanu vai krāsošanu, kā arī saņemt plašu klāstu konsultāciju.

Fotogrāfijas un video no iepriekšējiem pasākumiem pieejamas šajā saitē //www.drogas.lv/lv/chub/lc/klientu_dienas/

Par AS Drogas

AS Drogas ir lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls skaistumkopšanas, veselības, higiēnas un sadzīves preču segmentā Baltijā ar 141 veikalu Latvijā un Lietuvā. Latvijā Drogas ir pārstāvētas visplašāk – klientiem pieejami 88 veikali, Lietuvā atvērti 53 veikali Drogas. AS Drogas Latvijā un Lietuvā kopumā nodarbina vairāk nekā 1 300 darbiniekus. No 2004. gada AS Drogas ir mazumtirdzniecības grupas A.S. Watson Group uzņēmums.

Par A.S. Watson Group

Dibināta 1841. gadā, A.S. Watson Group ir lielākais starptautiskais mazumtirgotājs veselības un skaistumkopšanas preču segmentā ar vairāk nekā 14 400 veikaliem 24 valstīs Āzijā un Eiropā. Katru gadu 3 miljardi pircēju un lojalitātes programmu dalībnieku iepērkas grupas 13 mazumtirdzniecības zīmolos gan klātienē veikalos, gan interneta veikalos. Grupa nodarbina vairāk nekā 130 000 darbinieku visā pasaulē.

A.S. Watson Group ir starptautiski zināmā un multinacionālā konglomerāta CK Hutchison Holdings Limited sastāvā, kura darbības sfēras ir ostas un ar to saistītie pakalpojumi, mazumtirdzniecība, infrastruktūra, enerģija un telekomunikācijas vairāk nekā 50 valstīs.

Apmeklējiet www.aswatson.com, lai iegūtu padziļinātu informāciju par A.S. Watson Group un tās zīmoliem. Tāpat saziņa iespējama digitālajos kanālos (interneta veikalos, sociālajos tīklos, mobilajās lietotnēs u.c.); sīkāka informācija //www.aswatson.com/our-customers/digitalasw/

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru