Dāmas, līksmojiet: vien 5 vienkārši vingrinājumi atbrīvos jūs no dubultzoda! Izteiktas kontūras ir garantētas

Daudziem ir zināma dubultzoda problēma, it īpaši sievietēm pēc četrdesmit gadiem. Nedomā, ja tu neciet no liekā svara, ka problēma tevi netraucēs. Tās parādīšanos ietekmē daudzi citi faktori: nepareiza stāja, nošļukusi āda, ģenētika.

Izvairīties no dubultzoda bez ķirurģiskas iejaukšanas ir grūti, bet tas ir iespējams. Pastāv speciāli vingrinājumi, par kuriem mēs tev tūlīt pastāstīsim. Mēs izvēlējāmies visiedarbīgākos. Tie noderēs cilvēkiem, kuri jau ir saskārušies ar šādu problēmu, kā arī profilakses nolūkos. Katrs vingrinājums ir jāizpilda 5 – 7 reizes.

Kā tikt vaļā no dubultzoda mājas apstākļos

 1. Iesildīšanās
  Tāpat kā sportā, pirms jebkura treniņa sākuma ir jāveic neliela iesildīšanās. Pacenties pakustināt apakšējo žokli, maksimāli izbīdot to uz priekšu un atpakaļ.
 2. Kauss
  Plaši atver muti, un ievelc apakšlūpu iekšā tā, it kā tu vēlētos tajā iekosties. Pēc tam pacenties muti aiztaisīt. Šajā laikā visiem sejas muskuļiem ir jābūt saspringtiem.
 3. Skūpsts debesīs
  Maksimāli atliec galvu uz atpakaļu. Saknieb lūpas, it kā taisītos kādu skūpstīt. Pacenties saglabāt tādu stāvokli 5 sekundes. Pēc tam atslābinies un ieņem sākuma stāvokli.
 4. Mēle pie deguna
  Izstiep mēli un centies ar to aizskart degunu. Paturi to tādā stāvoklī pāris sekundes.
 5. Pretošanās
  Savelc plaukstas dūrēs un noliec tās zem zoda. Sasprindzini žokli un centies nolaist to lejā, it kā tu censtos pretoties dūrēm.
 6. Ideālais ovāls
  Pagriez galvu pa kreisi, izvelc apakšžokli maksimāli uz priekšu, spēcīgi sasprindzinot kakla muskuļus. Atkārto to pašu uz otru pusi.

Lai pareizi izpildītu šos vingrinājumus, iesakām tev noskatīties šīs meitenes video. Pievērs uzmanību tam, kā vingrinājumu laikā kakla un sejas muskuļi ir sasprindzināti, bet pārtraukumos tie ir atslābināti. Pildi vingrinājumus regulāri, un jau pēc pāris nedēļām tu ieraudzīsi pozitīvu rezultātu.

Pastāvīgi trenējot kakla muskuļus, var sasniegt labus rezultātus. Padalies ar noderīgajiem vingrinājumiem arī  ar saviem draugiem!

Avots

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru