Cik jums būs bērni, vadoties pēc Zodiaka zīmes?

Astrologi ir pārliecināti, ka Zodiaka zīme nosaka to, cik jums dzīvē būs bērni. Cik tad bērnus sola tieši jūsu zvaigznes?

 1. Auns daudzbērnu mamma – kareivis

Astrologi uzskata, ka sievietes Auni kļūs par māmiņu vismaz trīs vai četriem bērniem. Zvaigznes stāsta, ka šīs zīmes sievietes ir ļoti tuvas saviem tēviem, tādēļ pašas mēdz par tādiem kļūt saviem bērniem. Auni ir pašpārliecināti vecāki. Viņu attiecības ar bērniem var būt ļoti mīļas, taču, kad tiek izvesti ārā no pacietības, parasti nevēlas nevienā klausīties.

 1. Vērsis – nopietnā divu bērnu mamma

Vērši parasti kļūst par divu bērnu māmiņu, turklāt bērniem ir neliela vecumu starpība. Vērši vienmēr cenšas sniegt pēc iespējas lielāku atbalstu savai ģimenei. Šīs zīmes pārstāves nekad nekritizē savu bērnus un tic, ka viņi paši spēj apzināties savas kļūdas. Bez jebkādiem pārspīlējumiem viņas var nosaukt par labākajām mātēm.

 1. Dvīņi – neparedzamā dvīņu mamma

Pastāv ļoti liela iespēja, ka Dvīņi var arī dzīvē radīt dvīņus. Šīs zīmes pārstāves ir ļoti jūtīgas un viegli aizskaramas būtnes. Viņas ļoti pieķeras saviem bērniem, turklāt viņas nebaidās saviem bērniem pateikt, ka iespējams nemaz nav tik spēcīgas, kā viņiem varētu likties.

 1. Vēzis – atbildīgā divu bērnu māmiņa

Zvaigznes paredz, ka Vēža mammām parasti ir divi bērni ar pavisam nelielu vecuma starpību. Vēži tiek uzskatīti par vienām no vislabākajām mātēm, kuras pret saviem bērniem izjūt ļoti lielu mīlestību. Šīs zīmes pārstāves spēj viegli ietekmēt citus cilvēkus, nepieciešamības brīdī sniedzot atbalstu.

 1. Lauva – divu līdz četru bērnu māmiņa

Pēc astrologu sacītā, Lauvas parasti kļūst par divu līdz četru bērnu māmiņām. Lauvas ir ļoti labsirdīgas mātes, kuras lepojas ar saviem bērniem un sapņo, ka viņi dzīvē visur sasniegs virsotnes. Lauvas vēlas, lai viņu bērni izaug par godīgiem un apzinīgiem cilvēkiem, tādēļ Lauvas jau no mazotnes viņus par tādiem audzina.

 1. Jaunava – organizēta viena bērna māmiņa

Atšķirībā no citām Zodiaka zīmēm, Jaunavas parasti ir ļoti uzmanīgas mammas, kuras tieši ši iemesla dēļ parasti aprobežojas tikai ar vienu bērnu. Šīs zīmes pārstāvēm ir ļoti grūti noteikt savu attieksmi pret bērniem, taču viņas ir ļoti praktiskas, gudras un saprotošas mātes.

 1. Svari – nosvērta divu, četru vai pat sešu bērnu māte

Šķiet, ka sievietēm Svariem tiešām patīk, ka dzīvē viss ir līdzsvarā, jo zvaigznes sola, ka šīs zīmes sievietes kļūs par divu, četru vai sešu bērnu māmiņu. Svari arī ir vienas no vislabākajām mātēm, kas cenšas saviem bērniem sniegt visu to pašu labāko, neņemot vēra to, ko cilvēki saka no malas.

 1. Skorpions – ekscentriska daudzbērnu māmiņa

Skorpions māte spēj izaudzināt neskaitāmus bērnus, turklāt katru no tiem mīlot vienlīdz stipri. Spēja pieņemt lēmumus un neatkarība iedzimst arī Skorpionu bērniem. Šīs zīmes pārstāves ir ļoti vērīgas, spēj lieliski rūpēties par saviem bērniem un sniedz tiem nepieciešamo atbalstu.

 1. Strēlnieks – sieviete-uzņēmēja ar vienu bērnu

Strēlnieku sievietes ir ļoti lieliski uzņēmēji, kas vienmēr atrodas kustībā uz priekšu, tāda veidā viņas pašas sev liedz iespēju dzīvē iegūt vairāk par vienu bērnu. Strēlnieki ir ļoti enerģiski un neatkarīgi, kas uz saviem bērniem liek ļoti lielas cerības un cer, ka dzīvē viņi spēs sasniegt daudz.

 1. Mežāzis – trīs bērnu super-mamma!

Mežāžiem bērnu audzināšanās parasti nerodas nekādas problēmas, turklāt zvaigznes liecina, ka viņi lieliski spēj tikt galā ar trīs atvasēm. Mežāži – mātes ir ļoti gādīgas, taču vienmēr izrāda arī savas prasības pret bērniem.

 1. Ūdensvīrs – viena bērna māmiņa

Zvaigznes uzskata, ka Ūdensvīra sievietes kļūs par viena bērna māmiņām. Šī zīmes pārstāvju mammas vēlas, lai viņu bērniem dzīves ir gaišas un iespējām bagātas. Reizēm sava ekscentrisma dēļ Ūdensvīri mēdz strīdēties ar saviem bērniem.

 1. Zivis – labsirdīgā piecu un vairāk bērnu māmiņa

Zivīm ļoti vienkārši izdodas audzināt bērnus, tieši tādēļ zvaigznes paredz, ka šīs zīmes pārstāvēm būs lielas ģimenes. Zivis vienmēr mudina un audzina savus bērnus, lai tie neizaugtu par neaudzinātiem mežoņiem.

Un kā ar jums, dāmas? Esat apmierinātas ar zvaigznēs ierakstīto bērnu skaitu?

Avot: marketium.ru 

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

Pievienot komentāru