3 Zodiaka zīmes, kuras visbiežāk krāpj

Jās bieži krāp? Iespējams, pie visa vainīga tava Zodiaka zīme.

Ūdensvīrs (20. janvāris — 18. februāris)

Ūdensvīrs ir zināms ar to, ka viņš ir vēss un nejūtīgs. Kaut gan Ūdensvīri, dziļi sirdī labi cilvēki, savu vēsumu viņi izmanto kā drošības mehānisms, lai izvairītos no pāragras tuvības. Ūdensvīra partnerim var rasties problēmas ar intimitāti un viņš var izlemt, ka Ūdensvīram ir nospļauties uz viņu. Un, par cik Ūdensvīrs bieži aizņemts ar pasaulēs pārtaisīšanu, viņa partneris var sajusties vientuļš. Šādā stāvoklī viņš sāks meklēt sakarus, uzmanību un mīlestību no kāda cita.

Vēzis (21. jūnijā — 22. Jūlijs)

Savu emociju,  garastāvokļa svārstību un egoisma dēļ, Vēzis var novest partneri līdz tam, ka viņš paliek neuzticīgs. Vēzis ir mīlošs un rūpīgs, bet bieži vien ļauj sev  necienīgi izturēties pret partneri, kas bieži liek Vēža partnerim meklēt cilvēku, kas nav tik atklāti skarbs izteicienos. Turklāt, tā kā Vēzis ir emociju vadīts, viņš var būt pārāk uzbāzīgs, tas var atgrūst no viņa cilvēkus.

Jaunava (23. augustā — 22. septembris)

Jaunavai piemīt nosvērts skats uz dzīvi un bieži Jaunava ir tik ļoti aizrāvusies ar  detaļām, ko var aizmirst veltīt uzmanību savam partnerim. Viņa arī cieš no neaizsargātības sajūtas un nedrošības, ka ar grūtībām pieņem to,  ka viņa ir skaista un mīlestības vērta. Tas protams sākumā var piesaistīt spēcīgu partneru, kurš turpmāk, protams sāk meklēt uzmanīgāku un pašpārliecinātāku otro pusīti.

Avots: soulpost.ru

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru